نمایش 1 - 10 از 34
گزارش: محمد امین خوش نیت
در برخی از دستجات نیز نه از طبل و سنج خبری است و نه از چوب دستی ها. بلکه آئین شاه حسین گویان به همان حرکت طولی و شانه به شانه هم و نوحه سرایی و سینه زنی بسنده می‌شود.
گفتگوی تابناک تبریز با طراح نانو حامل داروی ضد سرطان در ایران
محمد کاظم پور دانشجوی دکتری شیمی و محقق این رشته علمی است . او به تازگی موفق به ابداع نوآوری جدیدی در عرصه دارویی کشور و شاید هم جهان شده است.
گزارش از : محمد امین خوش نیت
مردم آذربایجان، ذاتاٌ، مردمانی هستند که بیکار بودن خود را عار دانسته و در آمارگیری ها و نظرسنجی ها هم ، با وجود داشتن یک اشتغال نیمه وقت و کم درآمد و حتی بدون درآمد، خود را شاغل معرفی می کنند.
گلشن راز : سیدسعید کاشانی درجلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان اظهار داشت: در این مدت، مدیران در امدادرسانی و خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان تمام سعی و تلاش خود را نمودند.
نماینده شهرستان شبستر:
معصومه آقاپور علی شاهی نماینده‌ی مردم شبستر در مجلس دهم، دکترای اقتصاد دارد و در حوزه‌ی انتخابیه شبستر با 16 کاندیدای دیگر که همگی از آقایان بودند رقابت کرده و موفق به جلب نظر مردم حوزه انتخابیه خود شده است.
گزارش :
رفتار مناسبتی و چاپلوسی از آفت های مدیریت ایرانی است که در نزد عوام به «دستمال» معروف است.
گزارش سیاسی: خوش نیت/ نگاهی به تحلیل رسانه ها از نتیجه انتخابات مجلس
با اتمام شمارش آرای انتخابات مجلس دهم در تهران، کلانشهرها و کشور، ترکیب حداقل ۱۹۱ کرسی مجلس روشن شد. اما با این حال اختلاف نظر هر دو جناح سیاسی درگیر در انتخابات همچنان باقی است. اصولگرایان خود را برنده رقابت می دانند و اصلاح طلبان خود را پیروز انتخابات معرفی می کنند.
خاطره از حمید صدر خبرنگار گلشن راز از منطقه شبستر :
چند وقتی بود با یکی از دوستانم ((ابراهیم ایلخانی )) مشغول جمع آوری آثار ومصاحبه باخانواده شهدابودیم .کاری که هرروز مارابا ناشناخته هایی درباره ی شهدا آشنا می ساخت . درتمامی مدت مصاحبه منتظر اتفاق بودیم که نام آن را نمی توان جزحضور خود شهیدان نام دیگری بگذاریم .
گزارش :
گلشن راز : طی سفر چند روزه دو جهان گرد از کشور چین و سفر به شهرستان شبستر ، خبرنگار گلشن راز در مقبره شیخ محمود شبستری با آنها گفتگو کرد.
این مختص ایران نیست و در تمام دنیا افراد بسیاری هستند که به دنبال مد هستند.اما مد چگونه وارد ایران شد و اولین چیزی که به عنوان مد در کشور اصطلاح شد چه بود.

صفحه‌ها