نمایش 1 - 4 از 4
گزارشی از طرح به‌کاشت در روستاهای ارومیه
در طرح توسعه پایدار در حوضه آبریز دریاچه که می توان از آن به عنوان تنها راه نجات دریاچه نام برد. فراهم کردن زمینه برای مشارکت مردم در فرایند احیای دریاچه ارومیه از اهداف اصلی است.
سال میلادی گذشته، از جنبه تحولات بین المللی سال مهمی به شمار می رفت. در این میان، منابع خبری و تحلیلی و همچنین تحلیلگران مختلف بر اساس دیدگاه خود، در آستانه سال جدید به تهیه فهرست هایی از مهمترین وقایع سال گذشته پرداخته اند. سایت شبکه خبری «سی بی اس» نیز یکی از این منابع است که فهرستی از مهمترین مسائل بین المللی سال گذشته را منتشر کرده است.
بقاياي تاريخي همواره مورد توجه ملل مختلف بوده و به فرهنگ و تاريخ غنا بخشيده و در جلب گردشگر و توجه جهاني نيز مؤثر است. غار کهف از جمله اماکن مورد توجهي است که کشورهاي مختلف هر نشانه‌اي را مبناي انتساب به اصحاب کهف مي‌دانند.
آیا پارازیت از ایران رخت می بندد؟
حال بعد از اعلام رسمی محیط زیست و حرف ها و انتقاداتی که از سوی کارشناسان و افراد مختلف در مورد پارازیت به گوش می رسد چند نکته و سوال مطرح می شود که چرا ما برای مبارزه با تهاجم فرهنگی دست به کاری زده ایم که نه تنها نتوانسته ایم از ورود فرهنگ غرب و توطئه هایی که بیگانگان به وسیله برنامه های تلویزیونی به جامعه تزریق می کنند جلوگیری کنیم بلکه حتی سلامت مردم را به خطر انداخته ایم؟