آخرین عناوین سایت

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی:
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.
دنیا امروز به آیلان ، گریه می کند کودکی که در کام دریا غرق شد و هرگز به آسایش و آرامش نرسیده است. هر روز گروه هاتشکیل می شوند و هر شخصی به گونه ای اظهار ناراحتی می کند .
گفتگو با بیت الله عباسپور/ بازنشر
مرحوم بیت الله عباسپور معتقد بود: برای آمریکایی ها جالب است یک ایرانی مسلمان در خاکشان بارها و بارها تا مرز شکست دادن ورزشکاران آمریکایی پیش می‌رود. تماشاگرانشان آخرین باری که خیلی واضح حقم خورده شد، با اعتراض به رای داوران نشان دادند می دانند نتایج، پشت صحنه رقم خورده است.
گزارش:
یکی ازمشاهیرکمترشناخته شده آذربایجان آقای میرقنبرحیدری شیشوانی است. مردی که بیشتر به رییس جمهور میرقنبر معروف است. من چندسال قبل درهمایش خاطرات تلخ وشیرین دانشجویی درتهران با ایشان آشنا شدم. همه اورا «رییس جمهور میرقنبر» صدا می ردند.
حضور انتظامی در مراسم روز خبرنگار در تبریز/
گلشن راز : آیین گرامیداشت روز خبرنگار در تبریز سه روز زودتر و با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات ارشاد و استاندار آذربایجان شرقی در چهاردهم مردادماه برگزار می شود.
فرناز هاشمی دختر جوانی است که شغلی سخت و غیرمتعارف را برای خودش انتخاب کرده است؛ نعلبندی کسی که برخلاف خیلی از همنوعانش سروکارش با میخ، چکش، پتک و کوره و سندان است. تنها بانوی نعلبند ایران، زبان اسب هارا خوب می فهمد و تخصصش تعویض نعل های پولادین اسب هاست.

مطالب اجتماعی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: از توضیحات وزیر کشور در پاسخ به سوالم در خصوص فقدان نظارت فرمانداران بر مصوبات و عملکرد شوراها قانع نشدم.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی:
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.
روزی برای خبرنگاران
«من میل ندارم رادیو هر وقت باز مى شود اسم من باشد، مدت هاست که از این جهت متنفرم، این کار غلطى است، به اندازه متعارف نسبت به همه خوب است، زیادى اش مضر است.»
احکام شرعی و استفتائات مراجع عظام تقلید با موضوع فطریه را در این گزارش بخوانید.
اگر در ماه رمضان انسان یک یا چند روز در جایی کار کند که از وطنش 8 فرسخ یا بیشتر دور باشد، نماز و روزه‌اش چه حکمی دارد؟
عارف کامل میرزاجواد آقاملکی تبریزی(ره) در کتاب المراقبات فضیلت و اعمال شب آخر ماه مبارک رمضان را شرح می دهد.
رئیس دادگستری شهرستان شبستر از آموزش مهارتهای دهگانه زندگی برای زوجین در شهرستان شبستر در جهت کاهش طلاق خبر داد.
زنده یاد حمید آرش آزاد شعر طنز:
تعطیلات نسبتا طولانی عید نوروز هم به پایان رسید و مردم ایران بعد از دو هفته تعطیلی و گشت و گذار و عیددیدنی و خستگی، از ۱۴ فروردین کوفته و خواب آلود به سر کار و تحصیل خود بازگشتند.
تصاویر دیدنی از زیباترین پلهای ساخته شده در نقاط مختلف جهان را مشاهده کنید.
فرج الله سلحشور کارگردان فیلم های مردان آنجلس و یوسف پیامبر درگذشت.
مردی که با تنها با میخ و نخ نقاشی بسیار عجیبی را خلق می کند ( نیما مهدوی شکیبا)
امروز کارتون های مختلفی راجع به موضوعات سیاسی روز و سوژه های دیگر اجتماعی را با هم مرور می کنیم: از فیلترینگ هوشمند تا بی تفاوتی شهروندان به انتخابات و …!
یادداشت از: فرزانه باقری رئوف: بررسی تاریخی هویت نامه اشتغال زنان:
صحبت از مشکلات جامعه زن نمی تواند به صورت یک بحث سطحی و گذرا مطرح شود. لازم است نظرات مطرح شده در حوزه زنان یادآوری و سپس به موارد و مشکلات روز پرداخته شود.
یادداشت روز: حمید آرش آزاد
عارفان راستین، از ابوسعید ابی‌الخیر گرفته تا مولوی و شیخ‌شهاب‌الدین سهروردی و دیگران «عشق» را نخستین آفریده‌ی حضرت باری‌تعالی شناخته و اصولاً اصلی‌ترین هدف از آفرینش هستی را ایجاد عشق و زنده نگاه داشتن آن از ازل تا ابد دانسته‌اند.

صفحه‌ها