آذرقلم
تاریخ : 10. خرداد 1394 - 10:24   |   کد مطلب: 1229
عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: امسال اولین سالی است که تونی اولیویرا از ابتدای فصل خودش تیم مورد نظرش را خواهد بست و هر بازیکنی که جذب تیم شود بنا به صلاحدید و درخواست وی خواهد بود.

به گزارش گلشن راز به نقل از فارس ، تراکتور پس از پایان غم‌انگیزی که در این فصل داشت، به دنبال قهرمانی در فصل آینده خواهد بود و تمام آمادگی‌های لازم را برای حضور قدرتمند در این فصل انجام خواهد داد. برای آگاهی از آخرین وضعیت باشگاه تراکتورسازی، دارا غزنوی از اعضای هیئت مدیره، گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس انجام داده است.

فارس: برنامه‌های باشگاه برای فصل آینده چیست؟

تصمیمات در هیئت مدیره گرفته شده و به مدیرعامل اختیارات داده شده است. طبق این تصمیمات سرمربی فصل آینده تیم تونی اولیویرا خواهد بود همچنین بازیکنانی مانند ادینهو و سانتوس نیز در تیم خواهند بود، از طرفی هم سعی خواهیم کرد تعدادی از بازیکنانی که مشمول قانون سربازی می‌شوند را نیز جذب کنیم. امسال اولین سالی است که تونی اولیویرا از ابتدای فصل خودش تیم مورد نظرش را خواهد بست و هر بازیکنی که به تیم جذب شود بنا به صلاحدید و درخواست وی خواهد بود. وی لیستی از بازیکنان مد نظرشان را به ما داده‌اند که طی تصمیم گرفته شده در هیئت مدیره هدف باشگاه جذب حداکثر بازیکنان این لیست است.

فارس: در میان بازیکنان سرباز چند بازیکن سرشناس نیز وجود دارد، آیا احتمال حضور این بازیکنان در تراکتورسازی وجود دارد؟

ببینید تعداد بازیکنانی که مشمول قانون سربازی می‌شوند یک یا دو نفر نیست تقریبا هفت هشت نفری هستند که باشگاه شرایط‌شان را تحت نظر دارد اما جذب این بازیکنان تنها در صورت صلاحدید و اعلام نیاز کادر فنی تیم و شخص تونی اولیویرا خواهد بود. اگر تونی اولیویرا از میان این بازیکنان نفر یا تعدادی را بخواهد باشگاه سعی در جذب‌شان خواهد کرد.

فارس: برای فصل جدید قراردادی با اسپانسر یا اسپانسرهای جدید امضا شده است؟!

من به طور کامل در جریان اسپانسرهای تیم نیستم و بهتر است برای اطلاعات بیشتر در این باره این سوال را از شخص آقای عباسی کنید، اما تا آنجایی که من می‌دانم فعلا باشگاه با هیچ اسپانسری قرارداد امضا نکرده و هنوز اسپانسری برای باشگاه وجود ندارد. البته اسپانسرهایی هستند که برای همکاری ابراز تمایل کرده‌اند اما نه برای تمام فصل و به صورت مقطعی و موردی، اما همانطور که عرض کردم تا جایی که من اطلاع دارم فعلا باشگاه با هیچ اسپانسری قرارداد امضا نکرده است.

فارس: نتایج بررسی اتفاقات رخ داده در بازی تراکتور- نفت چه شد؟!

هنوز از طرف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ جوابی به ما درباره نتایج بررسی این اتفاقات داده نشده است، این درحالی است که باشگاه پیگیر این ماجراست اما فعلا هیچ جوابی نگرفته‌ایم و من فکر می‌کنم که دوستان فعل «ماست‌مالی» را صرف کردند.

فارس: باشگاه تراکتورسازی تنها از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیگیر این ماجراست یا از مراجع دیگر نیز اقدام به پیگیری کرده است؟!

مراجع دیگری هم هست، باشگاه از طریق نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزارت ورزش نیز پیگیر این ماجراست اما وزارت ورزش عملا توانایی دخالت در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را ندارد. از طرفی هم فدراسیون فوتبال اعلام کرده در صورت دخالت وزارت ورزش در امور این فدراسیون، به فیفا شکایت خواهد کرد که این هم عواقب خوبی برای فوتبال ایران و باشگاه تراکتور نخواهد داشت!

فارس: به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی امیدی به نتیجه این بررسی‌ها دارید یا خیر؟!

ببینید به ما گفته‌اند که امکان تکرار بازی وجود ندارد، ما هم می‌گوییم قبول اما حداقل در مورد داوری این بازی تصمیمی گرفته شود تا مردم ببینند که داوری که با سوءنیت در یک بازی سوت می‌زند و مسائل یک شهر را به هم می‌زند مجازات شده است.

اما به نظر من خود سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برنامه‌ریز آن بازی بودند وگرنه فغانی برای قضاوت این بازی انتخاب نمی‌شد، به هر حال در نهایت ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند تا سپاهان قهرمان شود.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت