آذرقلم
تاریخ : 31. خرداد 1394 - 9:51   |   کد مطلب: 1349
به منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس/
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی استعفا کرد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی متن استعفای خود را تقدیم نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه کرد.

به گزارش گلشن راز به نقل از نصرنیوز ، سید شهاب الدین حسینی طی نامه ای استعفای خود را جهت حضور در رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه سال جاری برگزار میشود,اعلام کرد.

متن کامل استعفای وی به این شرح است:

 

سرورارجمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای محمدی دام عزه العالی

نماینده محترم ولی فقیه وریاست معظم سازمان اوقاف و امورخیریه

سلام علیکم

باصلوات برمحمدوآل محمد،خداوند متعال را شاکر وسپاسگزارم که درعصرغیبت قائد قافله عشق درسایه سار رهبری مقام عظمای ولایت، توفیق خدمت گزاری رادرنهادی که متعلق به اهل بیت عصمت وطهارت است عنایت فرمود اینک بعد ازسالها توفیق خدمت گزاری تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی به آستان مقدس قرآن کریم، امامزادگان، موقوفات (این فدک فراموش شده اهلبیت علیهم السلام) مساجد و ... باعنایت به تقاضا واصرار بزرگان برای خدمت بیشتردرعرصه قانونگذاری و برای تحقق بخشی به فرامین مقتدای انقلاب اسلامی جهت تحقق سند چشم انداز ایران اسلامی و مولفه های اقتصاد مقاومتی، حمایت ازتولید، اشتغال وکار، تلاش برای پیشرفت علمی، فناوری، صنعتی، هسته ای، کشاورزی  و ورزشی، حل معظلات و مشکلات جوانان  و زنان این قشر فرهیخته معاصر(مادران و همسران فداکار)، انسجام بخشی دستگاههای فرهنگی و برای دفاع از هویت فرهنگی ایران اسلامی وسالها ایثارگری ومجاهدت، خاصه هویت فرهنگی، دینی، تاریخی آذربایجان و تبریز لبریز از قهرمانی و غیرت و ولایتمداری، شهر اولین ها، شهرعلامه ها ، شهر شهیدان محراب ،شهر سرداران فاتح، شهر فقیهان و عارفان و شاعران و مبارزان، آذرشهر قهرمان وشهید پرور و شهر اسکو شهر علم و دانش و فرهنگ، سهند سرافراز، خسروشاه شهر آیات، خسروشاهی، گوگان قهرمان، ایلخچی ولایتمدار و ممقان شهر عالمان بزرگ، سردرود پایتخت تابلو فرش ایران و ... و برای دفاع از حق و حقوق آذربایجان( سر ایران) و ارتقاء جایگاه آن در ایران اسلامی و دنیا از سمت خود استعفاء می نمایم تا انشاءالله با اعتماد مردم شریف به رسالت خود در خانه ملت عمل نمایم و کما فی السابق خادم دین ، فرهنگ، وقف و امامزادگان و مساجد فی الجمله خادم قرآن و اهلبیت(ع) و مردم باشم.

امید است با قبول استعفای اینجانب زمینه حضور این بنده کمترین حضرت حق (جل وعلا) در عرصه رقابت انتخاباتی مجلس دهم را فراهم فرمائید.

دوام توفیقاتتان را تحت توجهات امام عصر(عج) در سایه سار رهبری مقام عظمای ولایت از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

     والامر الیکم

   سید شهاب الدین حسینی 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت