آذرقلم
تاریخ : 4. تير 1394 - 12:18   |   کد مطلب: 1367
گلشن راز : امروز آخرین مهلت استعفا برای مقامات دولتی و کشوری برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی بود. با این همه هنوز خبری از این استعفا ها نشده است.

امروز 3 تیرماه آخرین مهلت استعفای مقامات دولتی و کشوری جهت کاندیداتوری در دهمین دوره انتخابات مجلس بود که بنا بر تحلیل های موجود مبنی بر حضور بزرگان و سیاسیون نام آشنای آذربایجان شرقی و تبریز جهت حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی تا به امروز باید صدای استعفا ها بیش از این در بین عموم جامعه موج می زد.

اما در کمال تعجب هنوز اخبار زیاد و قابل توجهی از حضور این سیاسیون نام آشنا، در فضای انتخاباتی و یا حداقل در موج استعفاهای انتخاباتی نیست.

این طور به نظرمی رسد که عده ای از سیاسیون آذربایجان شرقی سمت های دولتی و یا حضور در شوراهای شهر را ترجیح داده و نمی خواهند که خود را در معرض ریسک آرای عمومی مردم قرار دهند. البته شاید عدم استانی شدن انتخابات نیز بی تاثیر نبوده و بسیاری از معادلات انتخاباتی را تغییر داد. چرا که تحلیل ها حاکی از آن است ، برخی از این افراد حساب ویزه روی انتخابات استانی باز کرده بودند.

اکنون باید پرسید که آیا این افراد شناخته شده قصد حضور در انتخابات را ندارند یا همین عدم رسانه ای شدن جریان استعفاها کلید آغاز رقابت های انتخاباتی است؟

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت