آذرقلم
تاریخ : 10. تير 1394 - 8:51   |   کد مطلب: 1394
معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی فسادهای دولتی را موجب خدشه و بی‌اعتمادی مردم دانست و گفت: پست‌های مدیریتی امری موقت و عاریتی است.

به گزارش گلشن راز به نقل از  آذرقلم، سعید شبستری در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسائل در جمهوری اسلامی سرمایه‌های انسانی هستند و شهدا اصلی‌ترین سرمایه‌هایی هستند که در سال‌های قبل و بعد از انقلاب خون خود را نثار ارزش‌های انقلاب کردند.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی فسادهای دولتی را موجب خدشه و بی‌اعتمادی مردم دانست و گفت: این فسادهای مالی که در گذشته وجود داشته موجب بی‌اعتمادی مردم می‌شود و امیدواریم با تدابیری که در دولت تدبیر و امید صورت می‌گیرد بتوانیم به اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی کمک کنیم.
وی یادآور شد: یکی از کارهای مهم در حوزه وقف گسترش مردم‌سالاری دینی و گسترش فرهنگ دینی است که در فرهنگ عمومی کشور تاثیرگذار است و امیدواریم نقش اوقاف و امور خیریه بیش از گذشته باشد.
شبستری گفت: هر چند در حوزه اوقاف و امور خیریه استان کارهای بزرگی انجام شده اما با ایده‌آل‌ها در حوزه فرهنگی فاصله داریم و البته اوقاف یکی از متولیان فرهنگی است که می‌تواند با ترویج فرهنگ قرآنی و وقف و امور خیریه به بحث فرهنگی جامعه کمک کند.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی پست‌های مدیریتی را امری موقت و عاریتی برشمرد و گفت: زمان خدمت در این پست‌ها در دفتر الهی ثبت خواهد شد و علاوه بر آن مردم نیز در مورد خدمت مدیران قضاوت خواهند کرد.
وی خواستار رفع اختلافات میان دستگاه‌های اداری در زمینه‌های مختلف کاری شد و گفت: علاوه بر دستگاه‌های دولتی گروه‌های سیاسی هم باید در کنار هم و با همدلی و همزبانی انتخاباتی پرشور را برگزار کنند.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: ادارات و دستگاه‌های دولتی وارد بحث انتخابات نشوند و از امکانات برای نفع و یا تبلیغ کسی استفاده نکنند زیرا در امر انتخابات باید با رعایت قانون مشارکت کنیم.
 

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت