آذرقلم
تاریخ : 12. مرداد 1394 - 13:12   |   کد مطلب: 1515
حضور انتظامی در مراسم روز خبرنگار در تبریز/
صفی پور :روز خبرنگار در تبریز سه روز زودتر بر گزار می شود
گلشن راز : آیین گرامیداشت روز خبرنگار در تبریز سه روز زودتر و با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات ارشاد و استاندار آذربایجان شرقی در چهاردهم مردادماه برگزار می شود.

به گزارش گلشن راز به نقل از برنا ، آیین گرامیداشت روز خبرنگار در تبریز سه روز زودتر و با حضور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات ارشاد و استاندار آذربایجان شرقی در چهاردهم مردادماه برگزار می شود.

برپایه از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، علی‌اکبر صفی‌پور افزود: ‌این آیین از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه(۱۴مرداد) در سالن اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز آغاز می شود.

وی ادامه داد: برنامه های رسمی گرامیداشت روز خبرنگار در تبریز با حضور اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی و حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

صفی‌ پور بیان کرد: این آیین با برنامه های متنوعی از جمله سخنرانی، پخش کلیپ و اهدای جوایز به خبرنگاران و اصحاب مطبوعات همراه است.

وی افزود: خبرنگاران در جامعه نقشی کلیدی در بیان حقایق و نظارت بر امور داشته و در  ارتقای سطح اجتماعی و حل معضلات در کنار ارتقای فرهنگ عمومی نقشی مهم دارند.

صفی‌پور گفت: خبرنگاری حرفه ای است که نیازمند سعه‌ صدر بوده و در عین حال دارای دامنه‌ تاثیر فراوان است و  انعکاس اخبار و رویداد های مستند و درست از جامعه توسط خبرنگاران، موجبات حل مشکلات مردم و جامعه را فراهم می سازد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: خبرنگاران زبان گویا و ناظران جامعه اند و  می توانند در ایجاد زمینه برای حل مشکلات  مردم از سوی مسوولان نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

گفتنی است، روز ۱۷مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار ایرنا که در افغانستان به دست طالبان به شهادت رسید، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت