آذرقلم
تاریخ : 3. شهريور 1394 - 0:00   |   کد مطلب: 1586
هفته دولت امسال را با شعار دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم آغاز می‌کنیم و باور داریم که توفیق دولت در اداره هرچه بهتر امور کشور، تماما وابسته به همراهی، همدلی، همزبانی و مشارکت آحاد مردم است.

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت استاندار آذربایجان شرقی پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

8 شهریور یادآور از جان گذشتگی فرزندان پاک‌باخته انقلاب، اسطوره‌های صداقت و تعهد و احیاگران فرهنگ خدمت‌رسانی، شهیدان رجایی و باهنر و نماد بزرگداشت دولتمردانی است که صادقانه و عاشقانه، باهمت و بی‌منت ردای مقدس خادمی نظام و ملت را به تن کرده‌اند.

 هفته دولت فرصت گران‌بهایی برای تقویت همدلی بین دولت و ملت است؛ فرصتی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه‌های دولتی آشنا شده و به این باور برسند که مردان دولت هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و خشنودی خلق خدا و ایجاد جامعه‌ای سراسر شور و نشاط و امید ندارند.

  اکنون که به واسطه حماسه سیاسی ملت بزرگ ایران در انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲، فضای اعتماد و امید در کشور حاکم شده و دولت منتخب، سرمایه ارزشمندی در مسیر خدمت اندوخته است و به ویژه در شرایطی که با درایت دولت تدبیر و امید، گام‌های بلندی در جهت رفع تحریم‌های ظالمانه، رونق اقتصادی و آرامش سیاسی و در یک کلام، احقاق حقانیت، عزت و توانمندی ملت ایران در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی برداشته شده، بستر همدلی و همزبانی دولت و ملت بیش از هر زمان دیگری فراهم گشته و افق‌های جدیدی از پیشرفت و توسعه پیش روی ملت تاریخ‌ساز ایران گشوده شده است.

  هفته دولت امسال را با شعار “دولت تدبیر و امید، دولت همدل مردم” آغاز می‌کنیم و باور داریم که توفیق دولت در اداره هرچه بهتر امور کشور، تماما وابسته به همراهی، همدلی، همزبانی و مشارکت آحاد مردم است.

   اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای به خون خفته دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به تمام کارگزاران دستگاه‌های اجرایی و کارکنان و کارمندان خدوم دولت در سراسر استان، از خدمات صادقانه دولت تدبیر و امید در خطه آذربایجان شرقی قدردانی کرده و توفیق همه خدمت‌گزاران نظام اسلامی را در تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب و اعتلای روزافزون نظام اسلامی از درگاه احدیت خواهانم.

 اسماعیل جبارزاده 
                      استاندار آذربایجان شرقی

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت