آذرقلم
تاریخ : 23. شهريور 1394 - 8:24   |   کد مطلب: 1675
معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی:
دلال بازی، نارضایتی مردم را افزایش داده است
معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه عزم استانداری برای توسعه و اشتغال جدی است، گفت: اولویت اصلی و اول دستگاه‌های اجرایی به ویژه در نهادهایی مانند شهرداری باید بر حذف واسطه‌گری و دلالی استوار باشد.

به گزارش گلشن راز ، محمدصادق پورمهدی در جلسه تعیین تکلیف اراضی بلاتکلیف شهرداری منطقه ۶ تبریز با اشاره به اینکه عزم استانداری برای توسعه و اشتغال جدی است، اظهار داشت: اولویت اصلی و اول دستگاه‌های اجرایی به ویژه در نهادهایی مانند شهرداری باید بر حذف واسطه‌گری و دلالی استوار باشد.

وی افزود: واسطه‌گری و دلال بازی در اجرای پروژه‌های مختلف باعث افزایش هزینه و نیز نارضایتی مردم شده است.

پورمهدی مدیران استان را به شفاف‌سازی فراخواند و افزود: برای کسب و حفظ منافع عمومی، باید در تمام امور شفاف سازی داشته باشیم چرا که در این صورت مردم نیز با ما همراه خواهند بود.

حبیب شیری آذر، عضو شورای شهر تبریز نیز با اشاره به ظرفیت اقتصادی و فرهنگی بالای این منطقه از آمادگی کامل شورای شهر تبریز برای بررسی هرچه سریع‌تر و با اولویت طرح‌های پیشنهادی منطقه ۶ و نهایت همکاری برای اجرای آنها خبر داد.

در ادامه جلسه سردار محمدعلی نصرتی، مدیر ستاد مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶ در تبریز، با بیان اینکه قرار است بحث توانمندسازی معتادان پاک شده و خانواده‌های ایشان اجرایی شود، از برگزاری نمایشگاه دائمی صنایع دستی در داخل این مجموعه خبر داد.

منبع : آذرقلم

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت