آذرقلم
تاریخ : 1. مهر 1394 - 10:26   |   کد مطلب: 1697
جبارزاده بعد از مدتها سیاسی گری، یک بار دیگر اطمینان داد که به همه آن آرمان ها و باورها و به آن راه مبارزه پای بند است. او از همان تعبیر معمول و قدیمی استفاده کرد. او گفت: هنوز آماده است پوتین های نظامی اش را بپوشد. او پوتین هایش را نیاویخته است.

آویختن پوتین ها از دیوار به منزله پایان دوران نظامی گری و تغییر رویه در روند زندگی و به تعبیری خاتمه دوران نظامی گری یک سرباز است.

به گزارش گلشن راز به نقل از آذرقلم، پیش از این گفته می شد جبارزاده آن رزمنده لشکر عاشورا و یار سردار شهید باکری سالهاست که نظامی گری را رها کرده و به سیاست روی آورده است. برخی پا را از این هم فراتر نهاده و جبارزاده را متهم می کردند که نه تنها از نظامی گری که از آرمان ها و باورهای ان لشکر جاوید و آن فرمانده جاویدالاثر به دور افتاده است.

سالگرد هفته دفاع مقدس فرصتی بود تا این رزمنده و همرزم آقا مهدی ضمن یادآوری خاطرات آن سالها، به انتقادات پاسخ داده و همچنان خود را یک رزمنده و یک نظامی در حال آماده باش معرفی کند. او بعد از مدتها سیاسی گری و حضور بر روی کرسی های سبز بهارستان و جلوس بر صندلی عمارت والی گری استان، یک بار دیگر اظمینان داد که به همه آن آرمان ها و باورها و به آن راه مبارزه پای بند است. او از همان تعبیر معمول و قدیمی استفاده کرد. او گفت: هنوز آماده است پوتین های نظامی اش را بپوشد. او پوتین هایش را نیاویخته است!

***

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: به نظامیان قول می‌دهم اگر روزی کسی نگاه چپ به کشور نگاه کند همان پوتین‌های نظامی‌ام را خواهم پوشید و در خدمت فرماندهان نظامی خواهم بود. ما مدیران استان، همان بسیجیان لشگر عاشورا هستیم.

گزارش فارس حاکی است: اسماعیل جبارزاده در جلسه شورای اداری آذربایجان‌شرقی که در محل نمایشگاه هفته دفاع مقدس برگزار شد با بیان اینکه جای خالی شهدا با هیچ چیزی قابل پر شدن نیست، اظهار داشت: در طول دفاع مقدس عزیزانی را از دست دادیم که خلاء وجودی آنان پر نخواهد شد.

شیوه مدیریتی در آذربایجان شرقی بر اساس سیره شهدا است

جبارزاده خاطرنشان کرد: در اوایل جنگ نیروهای مقاومت ارتشی به علت خیانت‌های بنی‌صدر قادر به مقاومت علمی و منطقی نبودند و این در حالی بود که تجهیزات نظامی ارتش نیز محدود بود.

استاندار آذربایجا‌ن‌شرقی گفت: آنچه در دفاع مقدس رخ داد تجلی اراده لشکریان اسلام بود و آنان با ایمان و روحیه و عشق به اسلام و انقلاب جنگ را مدیریت کرده و به پیروزی رسانیدند.

وی تاکید کرد: در پایان دفاع مقدس و برای اولین بار در طول تاریخ بدون تسلیم کردن حتی یک وجب از خاک کشور به نتیجه و پیروزی رسید و اگر امروز هفته دفاع مقدس را گرامی می‌داریم وظیفه داریم تا آن سال‌های عزت بخش را به یاد داشته باشیم .

موفقیت در جنگ نرم همان شیوه مدیریتی دفاع مقدس را می‌طلبد

جبارزاده گفت: اگر امروز نیز بخواهیم عزت‌مندانه زندگی کنیم جنگ ما و رویارویی با استکبار ادامه خواهد داشت و اگر بخواهیم در جنگ نرم موفق باشیم باید همان شیوه مدیریتی هشت سال دفاع مقدس را  به کار ببندیم و همان شیوه مدیریتی خواهد توانست کشورمان را در برابر تجاوز بیگانگان مصون نگه دارد.

جبارزاده تاکید کرد: در بدو ورود به استان با مسئولان استانی عهد کردیم تا همان روش و منش شهدا را در اداره استان به کار ببندیم و در دو سال گذشته بیشترین همایش‌ها و برنامه‌های برای گرامیداشت شهدا برگزار شده و برنامه‌های مختلف برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا برگزار شده است.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: رفتار نیک با زیر دستان شاخص دیگر مدیریتی آقا مهدی بود، دهها روش مدیریتی دیگر از این قبیل را باید استخراج کرده و عمل کنیم. از معاونت توسعه انسانی می‌خواهم که کمیته‌ای را برای پیگیری روش‌های مدیریتی شهدا و اصلاح نظام اداری تشکیل دهند. در این صورت اگر روز قیامت منِ جبارزاده مورد مواخذه قرار بگیرد حجت بر من تمام خواهد بود زیرا که روش‌های مدیریتی شهدا را دیدم.

باید نسبت به بیت‌المال حساس باشیم

استاندار آذربایجان‌شرقی بر عملیاتی کردن سیره شهدا در آئین‌نامه‌های دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد و گفت: اگر می‌خواهیم ادامه دهنده راه شهدایی چون مهدی باکری باشیم باید نسبت به بیت‌المال حساسیت داشته باشیم و کرامت انسانی مراجعان را نیز مورد توجه قرار دهیم.

وی گفت: به نظامیان قول می‌دهم اگر روزی کسی نگاه چپ به کشور نگاه کند همان پوتین‌های نظامی‌ام را خواهم پوشید و در خدمت فرماندهان نظامی خواهم بود. ما مدیران استان، همان بسیجیان لشگر عاشورا هستیم.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت