آذرقلم
تاریخ : 17. آذر 1394 - 9:54   |   کد مطلب: 1913
گلشن راز : مسابقات فوتسال آموزشگاه های مقطع ابتدایی پسران منطقه شبستر که ۱۲ روز قبل با حضور ۱۵ تیم در سالن علی ابن ابیطالب آغاز شده بود صبح دوشنبه با قهرمانی تیم فوتسال شهید ابراهیمی وایقان پایان یافت.

به گزارش گلشن راز ، مسابقات فوتسال آموزشگاه های مقطع ابتدایی پسران منطقه شبستر که ۱۲ روز قبل با حضور ۱۵ تیم در سالن علی ابن ابیطالب آغاز شده بود صبح دوشنبه با قهرمانی تیم فوتسال شهید ابراهیمی وایقان پایان یافت.
تیم های شهید رجایی دیزه لر شندآباد و شهید چمران شبستر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این دوره از مسابقات ایستادند و تیم شهید جلوسی شبستر  نیز کاپ اخلاق مسابقات را بدست آورد. فرزاد یوسفی از تیم شهید ابراهیمی بعنوان بهترین بازیکن و گلزن مسابقات مقطع ابتدایی منطقه شبسترانتخاب گردید.تیم های حاضر در این دوره از مسابقات در سه گروه ۵ تایی با یکدیگر به رقابت پرداختند و پس ازانجام ۳۰ بازی ، هشت تیم در مرحله حذفی با یکدیگر رقابت کردند تا در نهایت چهار تیم برتر با یکدیگر مسابقه و قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شد و تیم شهید ابراهیمی وایقان توانست در بازی فینال با نتیجه ۴بر ۳ در وقت اضافه تیم شهید رجایی شندآباد را شکست دهد.
خانم نجارزاده کارشناس امورتربیت بدنی آموزش و پرورش در حاشیه این مسابقات گفت : منتخب تیم منطقه که بازیکنان آن از بین بازیکنان برتر این دوره از مسابقات انتخاب شده اند ابتدای اسفند ماه سال جاری به مسابقات آموزشگاه های استان اعزام خواهند شد این مسابقات با همکاری کارشناسی امور تربیت بدنی آموزش و پرورش و هیئت فوتیال شهرستان شبستر برگزار گردید.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت