آذرقلم
تاریخ : 15. دى 1394 - 8:56   |   کد مطلب: 1985
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که مسئولان عربستانی اعلام کرده‌اند به خاطر ناامنی حاضر نیستند که به ایران سفر کنندبا لحنی کنایه آمیز گفته: آنها مطمئن باشند که حادثه منا در ایران اتفاق نمی‌افتد.!

به دنبال تشدید اختلافات بین دو کشور ایران و عربستان که سبب شد تا دیپلماسی ورزشی بین دو کشور نیز دستخوش تحول و آشوب گردد حال شاهد اظهارنظرها و موضع گیری های متفاوت مسئولان ورزشی دو کشور و به ویژه مسئولان باشگاه های الهلال و تراکتورسازی تبریز به عنوان دو حریف بازی حساس در سری رقابت های قهرمانان آسیا هستیم.
به گزارش گلشن راز به نقل از آذرقلم به دنبال اظهارنظرهای شیطنت آمیز و غیرمسئولانه مسئولان باشگاه الهلال در مورد سفر تیم های ورزشی این کشور به ایران که در آن با لحنی شیطنت آمیز و تند به ایرانیان و آذربایجانی ها توهین شده بود باشگاه تراکتورسازی هم ساکت ننشست و نسبت به این اقدام و موضع گیری مسئولان باشگاه الهلال واکنش نشان داد.
در همین رابطه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که مسئولان عربستانی اعلام کرده‌اند به خاطر ناامنی حاضر نیستند که به ایران سفر کنندبا لحنی کنایه آمیز گفته: آنها مطمئن باشند که حادثه منا در ایران اتفاق نمی‌افتد.!
سعید عباسی گفت: اتفاقا ما هم موافقیم عربستان در شرق آسیا بازی هایش را دنبال کند و جزو تیم‌های غرب آسیا نباشد. هیچ قت به فوتبال نگاه سیاسی نداشته‌ایم و هر وقت نماینده‌های عربستان به ایران آمدند با احترام روبه‌رو شدند.
وی همچنین خطاب به مسئولان ورزشی گفت: از حریفان عربستانی می خواهیم ورزش را با سیاست همراه نکنند چرا که ایرانی ها همیشه به میهمان‌نوازی معروف بوده‌اند. مطمئنا حادثه منا در ایران اتفاق نمی‌افتد!

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت