آذرقلم
تاریخ : 24. مرداد 1395 - 7:48   |   کد مطلب: 2348
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی:
مدیران کم تحرک، روی مین برکناری: هشدار شبستری به مدیران بدون ریسک
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.

به گزارش گلشن رازبه نقل از آذرقلم،، سعید شبستری عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهار داشت: اگر قرار باشد دست به عصا در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم نخواهیم توانست کاری از پیش ببریم، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی بحثی جدی است که مورد تاکید مقامات ارشد کشوری است و کل کشور چشم به همت سه استان آذربایجان‌شرقی، کرمان و لرستان دوخته‌اند.

شبستری تصریح کرد: با توجه به اینکه آذربایجان‌شرقی ظرفیت‌های بالایی دارد انتظار از این استان بالا است؛ ما شب و روز نداریم بنابراین تماشاگر نمی‌خواهیم و همت بالا می خواهیم.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته دولت، گفت: علی‌رغم کمبود اعتبارات و منابع مالی، دولت تدبیر و امید عملکرد موفقی در استان آذربایجان شرقی داشته و امسال نیز صدها پروژه عمرانی در سراسر استان با مشارکت بخش خصوصی و دولتی افتتاح می‌شود.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت