آذرقلم
تاریخ : 3. آبان 1395 - 8:12   |   کد مطلب: 2428
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: نتایج بررسی محصولات تراریخته کشاورزی توسط دو کمیسیون، تا ۱۰ روز آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام می‌شود.

به گزارش گلشن راز، معصومه آقاپور در حاشیه سفر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به آذربایجان غربی در گفت‌وگویی در ارومیه با اشاره به بررسی محصولات تراریخته کشاورزی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این باره دو کمیسیون‌ کشاورزی و امنیت، به عنوان اولویت نخست از سوی هیئت رئیسه، مسئول بررسی در این زمینه شده و نتیجه آن تا ۱۰ روز آینده به صحن علنی مجلس شورای اسلامی می‌آید.

آقاپور تصریح کرد: بنابراین گزارش مکتوب محصولات تراریخته کشاورزی در مجلس مطرح شده و نظرات تخصصی پس از رای‌گیری اطلاع‌رسانی می‌شود.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بی‌تردید مجلس دهم مجلس تخصص‌گرا بوده و هدف آن توسعه کشور است.

وی با تاکید بر اینکه الگوی جدید قراردادهای نفتی در اختیار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است گفت: در مجلس شورای اسلامی مرکز پژوهش و کارگروه‌های تخصصی در شاخه‌های اقتصاد، بودجه‌بندی، کمیسیون شوراها، اصل ۹۰ و کمیسیون‌های حقوقی و قضایی‌ وجود داشته و کارها به صورت کاملا کارشناسی و تخصصی بررسی و در صحن علنی مطرح و نظرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه اخذ می‌شود.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت