آذرقلم
تاریخ : 16. آبان 1395 - 8:34   |   کد مطلب: 2441
در دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با مدیران سیمان صوفیان مطرح شد؛
آمادگی بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از صنعت سیمان آذربایجان شرقی
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی ظرفیت های این بانک برای حمایت از صنعت سیمان استان را قابل توجه خواند.

به گزارش گلشن راز ، غفور اصغر رضایی در نشست مشترک با مدیران کارخانه سیمان صوفیان افزود: بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی خانواده بخش تعاون کشور تعامل بسیار خوبی با شرکت ها و اتحادیه تعاونی های مصالح فروشان ساختمان دارد.

وی ادامه داد: گستردگی شعب این بانک در سراسر کشور و استان این فرصت را پیش روی شرکت های تولید کننده و توزیع کننده مصالح ساختمانی قرار می دهد تا با بهره مندی از شبکه گسترده بانک توسعه تعاون زمینه های تعامل دو سویه را فراهم نمایند.

وی با بیان اینکه بانک توسعه تعاون آمادگی انعقاد تفاهم نامه مشترک مبنی بر توسعه روابط بانکی با سیمان صوفیان به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید کننده سیمان در کشور را دارد افزود: با انعقاد این تفاهم نامه می توان گام های بلندی در مسیر تسهیل امور مالی و حمایت از مشتریان این واحد صنعتی برداشت.

وی خدمات بانکداری الکترونیک بانک توسعه تعاون را یکی از بی نظیرترین نوع در شبکه بانکی کشور خواند و افزود: این خدمات مبتنی بر نیاز مشتریان و بر اساس آخرین متد طراحی شده در اختیار مشتریان قرار گرفته است که اقدامات متعدد و متنوعی را می توانند از این طریق انجام دهند.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی حاکی است، در ادامه این نشست مدیران بازاریابی و مالی سیمان صوفیان به بیان دیدگاه ها و انتظارات خود از بانک توسعه تعاون پرداختند و مقرر شد تا تفاهم نامه مشترکی تدوین و در اختیار دو طرف قرار گیرد تا با تصویب نهایی زمینه تعامل دو سویه فراهم شود.

انتهای پیام/

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت