آذرقلم
تاریخ : 29. آبان 1395 - 8:53   |   کد مطلب: 2472
معاون فنی سرشماری شهرستان شبستر خبر داد:
اصلی ترین دغدغه ماموران سرشماری ، خانوارهای غایب است
مهندس محمد بیگ معاون فنی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان شبستر با بیان لزوم و اهمیت سرشماری در برنامه ریزی توسعه محور، از شهروندان و به ویژه خانوارهای غایب خواست نسبت به ارائه اطلاعات لازم به ماموران اهتمام مجدانه ای داشته باشند.

مهندس محمد بیگ معاون فنی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان شبستر با بیان لزوم و اهمیت  سرشماری در برنامه ریزی توسعه محور، از شهروندان و به ویژه خانوارهای غایب خواست نسبت به ارائه اطلاعات لازم به ماموران اهتمام مجدانه ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگار گلشن راز از شبستر، محمد بیگ  با اشاره به دغدغه های ماموران سرشماری در روز های پایانی سرشماری اظهارداشت: سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ با همراهی و همکاری مردم با فرهنگ و همیشه در صحنه شهرستان شبستر در ثبت نام اینترنتی  و ارائه مدارک لازم در مرحله حضوری به روز های پایانی خود نزدیک شده و تنها دغدغه ستاد سرشماری شهرستان را سرشماری خانواده های غایب دانست.

معاون فنی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان با بیان اینکه ماموران تا آخرین روز سرشماری به دنبال جمع آوری اطلاعات خانوار های غایب خواهند بود گفت : خانوار های غایب علاوه بر ارائه اطلاعات خود به ماموران می توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳عصر جهت انجام سرشماری با شماره تلفن ۴۲۴۲۵۲۰۵ تماس گرفته و نسبت به سرشماری خانوار خود اقدام نمایند.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت