آذرقلم
تاریخ : 18. آذر 1395 - 9:40   |   کد مطلب: 2477
صبح امروز نمایندگان تشکل های دانشجویی در حضور رئیس جمهور به بیان نقطه نظراتی پرداختند، «حسین اخگرپور»دانشجوی تسوجی به عنوان نماینده اتحادیه ی جامعه اسلامی دانشجویان از سخنرانان این مراسم بود .

به گزارش گلشن راز ، صبح امروز نمایندگان تشکل های دانشجویی در حضور رئیس جمهور به بیان نقطه نظراتی پرداختند،  «حسین اخگرپور»دانشجوی تسوجی به عنوان  نماینده اتحادیه ی جامعه اسلامی دانشجویان از سخنرانان این مراسم بود .

همچنین در این مراسم اخگرپور دو کتاب «قانون اساسی» و «وصیتنامه امام (ره)» را به رئیس‌جمهور اهدا کرد.

متن سخرانی «حسین اخگرپور» به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایک نعبد و ایاک نستعین
من تلخی برخورد صادقانه را به شیرینی برخورد منافقانه ترجیج میدهم ( شهید مظلوم دکتر بهشتی)
آقای رئیس جمهور ، سلام
بنده حسین اخگرپور نماینده بزرگترین اتحادیه دانشجویی ایران اسلامی ، اتحادیه ی جامعه اسلامی دانشجویان می باشم .
جناب آقای روحانی ! امروز میخواهم به عنوان فرزندی از فرزندان همین معلمان ، کارگران ، معدنچیان ، رانندگان و لبو فروشان میهنم که دارای شناسنامه و کارت دانشجویی می باشد . با شما سخن بگویم .
آقای رئیس جمهور شاید بهتر باشد همین اول ماجرا از دغدغه ی مردمی بگویم که وقتی اخبار را مشاهده می کنند از خود می پرسد چه تفاوتی بین آنهایی که پای این انقلاب با ۷۰۰ هزار تومان حقوق ایستاده اند با صاحبان فیشهای نجومی وجود دارد . در حالی که دزد بیت المال را ذخیره انقلاب نامیده و پرداخت یارانه را مصیبت عظمی می دانند .

ریاست محترم قوه مجریه ! اگر این دزدی ها از بیت المال و دست درازی ها به صندوق های ذخیره ملت نبود شاید و تکرار می کنم شاید پول آن صرف مداوای ریز علی خواجوی می شد که باز پیراهن خود را آتش زده و قطاری که روی ریل بی تدبیری در حال حرکت بود را متوقف سازد . تا چند نفر انسان بی گناه کشته نشده  و پیکر سوخته شان تشییع نمی شد ، راستی شنیده اید آقای وزیر هم گفته اند که مسافران قطار بیمه هستند و جای هیچ نگرانی نیست ، جناب روحانی می شود ما به مردم بگوییم پول بیمه را به شما بازگردانند  ، ولی شما یک عذر خواهی خشک و خالی از آنها بکنید ؟؟؟

آقای روحانی کاش با مردم مثل خانواده تان برخورد میکردید آن وقت به جای بیمه قطار ، توجیه شلاق کارگران و صف سبد کالا ، اشک شرمساری از چشمانتان سرازیر می شد .

حال از اینها گذشته ، شاید بهتر باشد از برجام بگوییم که هر چقدر ما درباره آن خون دل خوردیم ولی همچنان به این قضیه پافشاری شد تا اینکه دشمنان خبیث این نظام با تمدید تحریمهای داماتو عملا آن را نقض کرده ولی ما همچنان منتظریم که قهرمانان دیپلماسی بیایند و مسئله را آشکارتر سازند . البته شما اخیراً گفتید که این تحریمها اثر نخواهد داشت و صد البته ما زودتر از شما گفتیم که هیچ تحریمی هیچ اثری ندارد صادقانه بگویم در این بحبوحه دنبال ایمیلتان میگشتیم که به شما فشار ایمیلی بیاوریم و اعلام کنیم که سیب و گلابی درختان باغ برجام آفت زده شده است .

با این حال فکر میکنم دولت یازدهم اکنون به خانه ی  اولی بازگشته که هیچ مهره ای برای بازی ندارد ، بنظرم اکنون هر دو متفق القولیم که عاشورا درس مقاومت و ایستادگی بود ، نه مذاکره .

بین خودمان بماند این داستان برجام بسیار شبیه داستانهای قاجار بود .

آقای روحانی ! یادتان هست که قرار بود هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد و هم چرخ اقتصاد مردم

اما ببینید ! امروز قلب راکتور اراک را سیمان گرفته  و چرخهای سانترفیوژهای نطنز و فردو مانند چرخ اقتصاد از کار افتاده است .

آقای رئیس جهور ! شاید بهتر باشد نگاهی به کلیدتان بیاندازید فکر میکنم آن را اشتباه چرخانده اید .

به قول خودتان ملاک تورم جیب مردم است ولی وضعیت جیبهای ملت شعارهای شما را تایید نمیکند . بنظرم تا حال از سر کوچه تان خرید نکرده اید تا معیار تورم را شخصا بسنجید .

خلاصه اینکه حرف برای گفتن زیاد است ، اما بهتر است بدانید که ، آقای روحانی ! سه ماه دیگر نه سال ۹۲ است ، نه سال ۹۳ ، نه سال ۹۴ و نه ۹۵ بلکه  سال ۹۶ است ، شاید دیگر رئیس جمهور نباشید !!!

آقای روحانی به عنوان یک دانشجو میگویم خواستید بازی کنید ، اما قاعده را بلد نبودید ، به مردم بگویید نتیجه این بازی جفت پوچ بود . جفت پووووچ

والسلام علی من اتبع الهدی

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت