آذرقلم
تاریخ : 20. آذر 1395 - 8:42   |   کد مطلب: 2479
سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شبستر گفت: ۲۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی بخش صوفیان و منطقه رودقات شهرستان شبستر قلع و قمع شد .

 به گزارش خبرنگار گلشن راز ، جعفر صادقی با اعلام این مطلب گفت: در آبان ماه سال جاری و در اجرای دستور قضایی دادگاه صوفیان جهت اجرای احکام قطعی و نیز تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی با حضور نمایندگان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شبستر، دادستان و نیروی انتظامی ساخت و ساز های غیرمجاز قلع و قمع شد.

وی ادامه داد: در این اقدام  ۲۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی شامل دیوارکشی، محوطه سازی و خانه باغ  در بخش صوفیان و منطقه رودقات شهرستان شبستر طبق احکام قضایی قلع و قمع گردید.

سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شبستر اظهارکرد: تغییر کاربری های اراضی کشاورزی و تفکیک و قطعه بندی اراضی زراعی و باغی بدون اخذ مجوز از جهاد کشاورزی، غیرمجاز بوده و برابر قانون حفاظت از اراضی زراعی و باغی برخورد می‌شود.

صادقی خاطرنشان کرد: برابر ماده ۸ قانون، ارائه خدمات از جمله آب، برق، گاز و غیره به تاسیسات بدون مجوز تخلف بوده و طبق ماده ۳ قانون اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی اعمال قانون خواهد شد.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها