آذرقلم
تاریخ : 1. دى 1395 - 8:35   |   کد مطلب: 2488
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت:حراست ها به عنوان بازوان مسئولان و چشم بینای دستگاه های اجرائی در راستای حل مشکلات و موانع جامعه هستند.

به گزارش گلشن راز به نقل از دارا خبر ،علیار راستگو در نشست با مسئولان حراست دستگاه های اداری شهرستان های مرند و شبستر ، مدیران توانمند را بازوان اجرایی کشور دانست که با خدمات ارزنده خود سرافرازی و عظمت را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان می آورند.
معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: مدیران باید به عنوان کارگزاران دولت تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت عمومی به کار بگیرند تا شاهد افزایش رضایت مردم در سطح جامعه باشیم.
وی ادامه اداد: حراست ها به عنوان بازوان مسئولان و چشم بینای دستگاه های اجرائی در راستای حل مشکلات و موانع جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند و مدیران نیز آنان را در مسیر خدمات رسانی بهتر و روان تر به مردم یاری می کنند.
به گفته وی، حراست ها با تقویت فضایی توام با همدلی و انسجام، زمینه فعالیت مناسب و مطلوب دستگاه ها را در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم فراهم سازند.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه، صیانت از کارکنان دستگاه ها و اداره های دولتی را از وظایف حراست ها اعلام و افزود: مدیران و کارکنان حراست ها در سطح دستگاه های اجرایی باید در راستای وظایف خود عمل کرده و جلب رضایت مردم و کارکنان خود را مورد توجه داشته باشند.
وی در ادامه با اشاره به چهار وظیفه اصلی مسئولان حراست بیان داشت: حفاظت فیزیکی ، پرسنلی و حفاظت از اسناد و مدارک و حفاظت آی تی از وظایف اصلی مسئولان حراست است .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : پیشگیری ،درمان و جدا کنندگی سه کارکرد مهم مسئولان حراست است .

فرماندار شهرستان ویژه مرند خاطر نشان شد : مسئولان حراست وفادارترین افراد به نظام و دستگاه اداری است و احصاء نارضایتی مردم و حفظ آبروی انسانها از شاخصه های دیگر مسئولین حراست باید باشد .

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها