آذرقلم
تاریخ : 24. دى 1395 - 18:46   |   کد مطلب: 2505
حجت الاسلام والمسلمین مظفری در معیت هیئت همراه متشکل از دادستان مرکز استان و معاون مالی، عمرانی و پشتیبانی دادگستری استان از دادگستری، دادسرای عمومی و انقلاب و شوراهای حل اختلاف شهرستان شبستر بازدید کرد.

به گزارش گلشن راز، حجت الاسلام والمسلمین مظفری در معیت هیئت همراه متشکل از دادستان مرکز استان و معاون مالی، عمرانی و پشتیبانی دادگستری استان از دادگستری، دادسرای عمومی و انقلاب و  شوراهای حل اختلاف شهرستان شبستر بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری در این بازدید از نزدیک در جریان رسیدگی به امور قرار گرفت و کارکنان دادگستری شبستر نیز مسائل و مشکلات موجود را به سمع و نظر رئیس کل دادگستری استان رساندند و وی نیز رهنمودها و ارشادات لازم را به کارکنان ارائه کرد.

رئیس دادگستری شهرستان شبستر و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شبستر نیز برلزوم اجرای بلادرنگ دستورات و اوامر صادره از سوی رئیس کل دادگستری استان تأکید و اذعان داشتند اجرای اوامر رئیس دادگستری کل استان و اجرای سیاستهای کلی رئیس قوه قضائیه از اهم وظایف کارکنان در راستای پیشبرد هرچه بیشتر اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که باید نصب العین قرار گیرد و بر نظارت بر اجرای دستورالعمل های صادره تأکید کرد.

انتهای پیام/

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت