آذرقلم
تاریخ : 29. دى 1395 - 8:01   |   کد مطلب: 2511
فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شبستر به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش (۲۴ لغایت ۳۰ دی ماه) پیام مشترکی را صادر نمودند.

به گزارش گلشن راز، در این پیام آمده است:

بسم اله الرحمن الرحیم

بدون شک آموزش و پرورش به عنوان مهم ترین نهاد تربیتی کشور موجب قوام فرهنگ عمومی و تعالی جامعه می باشد و ماموریتی مهم در امتداد رسالت پیامبران عظیم الشان الهی و تحقق منویات مقام عظمای ولایت را بر عهده دارد .

بهره گیری از عقل وخرد جمعی جزو آموزه های اصیل انسانی است و قرآن کریم رسول وحی را امر بدان نموده است. یقیناً وقتی رسول حق مأمور به بهره گیری از عقل جمعی است این وظیفه برای دیگران دارای اهمیتی مضاعف می گردد، چرا که هم اندیشی و کمک گرفتن از همه ظرفیت های فکری، علاوه بر اینکه احتمال خطا در تصمیم گیری را کاهش می دهد، زمینه ساز بارور شدن اندیشه ها نیز می گردد.

شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت کشور است و به همین منظور قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش مصوب سال ۱۳۷۲ مجلس محترم شورای اسلامی که از مترقی ترین قوانین در حوزه  آموزش و پرورش است، گامی مهم و ماندگار  در عرصه فرهنگ سازی و مشارکت و بهره گیری از خرد جمعی و عدم تمرکز و تصمیم گیری و بهره مندی از  امکانات محلی و منطقه ای و نظارت مردم و مسئولین در آموزش و پرورش  را فراهم آورده است.

لذا اینجانبان ضمن عرض تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش به فرهنگیان، دانش آموزان و شهروندان عزیز از تمامی ادارات و ارگانها، صاحب نظران و خیرین درخواست می نماییم که با مشارکت  همه جانبه در امر آموزش و پرورش موجبات رشد و توسعه همه جانبه شهرستان را فراهم نمایند.

            ابوالفضل سرتیپی                                                                                      منصور طالب پور

مدیر آموزش و پرورش منطقه شبستر                                           فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شبستر

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت