آذرقلم
تاریخ : 5. بهمن 1395 - 13:15   |   کد مطلب: 2519
امسال ۲۴۵ مددجوی کمیته امداد شهرستان شبستر وام کارگشایی به مبلغ چهار میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال دریافت کرده اند.

به گزارش گلشن راز امیر شبان شبستری، مدیر کمیته امداد شهرستان شبستر با بیان اینکه امسال ۴۸۲ مددجوی تحت حمایت از خدمات مشاوره ای این نهاد بهره مند شده اند،گفت: مهارت‌های زندگی و بهداشت روانی از جمله مباحث مطرح شده در جلسات مشاوره فردی و گروهی بوده است.

وی افزود: امسال ۲۴۵ مددجوی کمیته امداد شهرستان شبستر وام کارگشایی به مبلغ چهار میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال دریافت کرده اند.

شبان شبستری با بیان اینکه طی این مدت ۴۰ نوعروس نیازمند شبستری با دریافت جهیزیه به خانه بخت رفته اند، افزود: برای جهیزیه این تعداد نوعروس بیش از یک میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان شبستر با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون شش واحد مسکن روستایی بهسازی و دو واحد مسکن شهری مددجویان احداث شده است، خاطرنشان کرد: در این مدت، مسکن ۶۸ خانوار شهرستان شبستر با هزینه ای بیش از ۹۲۱ میلیون ریال تعمیر شده است.

وی از اعزام ۱۳۰ مددجوی این شهرستان به مشهد مقدس در قالب طرح شوق زیارت خبر داد و تاکید کرد: برای اعزام این مددجویان به مشهد مقدس ۲۱۴ میلیون ریال از طرف خیران مساعدت شده است.

شبان شبستری با اعلام اینکه ۲۴۷ خانوار تحت حمایت این نهاد از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره مند هستند، اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال حدود دو میلیارد ریال حق بیمه مددجویان به سازمان بیمه تامین اجتماعی پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان شبستر با بیان اینکه ۳۸۸ میلیون ریال برای امور درمانی مددجویان بیمار هزینه شده است، افزود: امسال برای ۴۱۵ نفر فرانشیز خدمات درمانی پرداخت شده است.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها