آذرقلم
تاریخ : 27. بهمن 1395 - 7:51   |   کد مطلب: 2526
به منظور پاسداشت مقام آیت الله هاشمی رفسنجانی و ارج نهادن به خدمات ۶۰ ساله رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، شهرک صنعتی مصالح ساختمانی به نام ایشان نامگذاری شد.

شهرک صنعتی مصالح ساختمانی شهرستان شبستر به منظور پاسداشت مقام آیت الله هاشمی رفسنجانی و ارج نهادن به خدمات ۶۰۰ ساله رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، به نام ایشان نامگذاری شد.

به گزارش رگلشن راز به نقل از آذرقلم، فرماندار شبستر در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر به سفر آبان ماه سال جاری استاندار آذربایجان شرقی به این شهرک اشاره کرد و اظهار داشت: بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان شرقی مقرر گردید که یک نام جامع برای این شهرک در نظر گرفته شود، که اخیرا در جریان سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرک، موضوع از طرف هیات امناء شهرک و مدیر عامل شهرک های استان مطرح و پس از پیشنهاد نام به تهران مورد تصویب قرار گرفت.

منصور طالب پور هدف از نامگذاری این نام را قدرشناسی از زحمات آیت ا… هاشمی رفسنجانی دانست و تصریح کرد: شهرک صنعتی مصالح ساختمانی که در زمان دوران سازندگی ریاست جمهوری ایشان نقش به سزایی در رونق تولید و سازندگی به ویژه صنایع و مصالح ساختمانی ایفا کرده بود، یکی از معیارهای این نامگذاری است.

شهرک صنعتی مصالح ساختمانی آیت ا… هاشمی رفسنجانی ۱۹۸ هکتار مساحت دارد و از ۱۶۸ قطعه واگذار شده،  ۱۱۷ واحد فعال صنعتی و خدماتی را در خود جا داده است .

خبرنگار: شبستر – علیرضا خوش نیت

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها