آذرقلم
تاریخ : 23. بهمن 1395 - 8:13   |   کد مطلب: 2533
نماینده مردم شهرستان شبستر در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: از جوانان شهرستان خواهشمندم که سطح انتظارات و توقعات خود را پایین بیاورند و سخت کوشی و تلاش را پیشه خود نمایند.

معصومه آقاپور ضمن تبریک ایام دهه فجر خاطر نشان کرد که دهه فجر یادآور زحمت های فراوان در زمینه قبل و بعد از انقلاب است و همیشه باید با همان شدت اولیه برگزار شود.

نماینده شهرستان شبستر گفت: که بحران بیکاری بعد از بی آبی دومین بحران اساسی کشور است و شرایط این بحران در شهرستان شبستر متفاوت است زیرا پتانسیل ایجاد شده برای اشتغال با پتانسیل نیروی کار در شهرستان متفاوت است و بین عرضه و تقاضا نقطه تلاقی وجود ندارد و به همین دلیل ۸۵ درصد در بخش بانوان و ۶۴ درصد در بخش مردان تحصیل کرده بیکاری وجود دارد.

وی ادامه داد از جوانان شهرستان خواهشمندم که سطح انتظارات و توقعات خود را پایین بیاورند و سخت کوشی و تلاش را پیشه خود نمایند.

آقاپور عنوان کرد: که جذب نیروی کار در هر زمینه ای شاخصی دارد و خارج از این شاخص و چیدمان نمیتوان عمل کرد اما امیدواریم که امتیاز نیروهای بومی در مقایسه با سایرین در جذب و اشتغال افزایش یابد.

وی در رابطه با شهرک صنعتی شبستر گفت: طراحی این شهرک مشکلاتی دارد که از جمله ی آنها مشکل آب شرب و سند های زمین ها و همچنین در نظر گرفته نشدن مسیل سیل که باعث بروز خسارات متعدد به صاحبان واحدهای تولیدی شد و با در نظر گرفتن این مشکلات نمیتوان انتظار داشت که این شهرک در حال حاضر تحول عظیمی در صنعت شهرستان بتواند ایجاد کند.

وی اظهار داشت: با تلاش های فراوان و بسترهای ایجاد شده توانسته ایم از پتانسیل های خوب در تهران جلب اعتماد کنیم تا در شهرستان سرمایه گذاری کنند و بازار کار مناسبی در شهرستان شبستر ایجاد شود. وی گفت: در حال حاضر مهمترین اولویت فعالیت من شورای شهر تهران است تا بتوانیم از نیروهای شهرستان شبستر را در این شورا عضو نماییم تا از امکانات و بودجه های تخصیص یافته به این شورا در جهت بهبود وضعیت شهرستان استفاده نماییم.

آقاپور به عنوان رئیس کمیته اقتصادی فراکسیون زنان کشور نیز گفت که در رابطه با بانوان کشور تلاش های بسیاری ازجمله اختصاص تسهیلات بدون نوبت به بانوان، ارائه غرفه های رایگان در نمایشگاه ها برای عرضه ی محصولات تولیدی توسط خود خانم ها، بالا رفتن نقش بانوان در مدیریت های بخش های تولیدی و امتیاز بیشتر بانوان در مزایده ها و مناقصه ها انجام داده ایم.

وی در پایان قول مساعد در رابطه با تخصیص اعتبارات بیشتر برای رسانه ها و مطبوعات را داد.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت