آذرقلم
تاریخ : 15. اسفند 1395 - 10:33   |   کد مطلب: 2541
مدیر آموزش و پرورش شبستر اعلام کرد: در جریان برگزاری دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شبستر در تهران، خیران نیک اندیش ساخت 56 کلاس درس را در این شهرستان تعهد کردند.

به گزارش پایگاه خبری گلشن راز، منطقه آذربایجان شرقی، ابوالفضل سرتیپی اظهار کرد: در این جشنواره که با حضور مقامات محلی و استانی در محل خیریه دریانی های مقیم پایتخت برگزار شد، 500 میلیون ریال وجه نقد نیز با نیت هوشمندسازی مدارس شبستر اهدا شد. 
به گفته وی، ساخت مجتمع آموزشی، رفاهی، تفریحی و انجمن علمی آموزشی برهان الدین، ساخت سالن چندمنظوره در روستای علی بیگلو، توسعه سه کلاسه مدرسه شاهد، احداث مجموعه آموزشی فرهنگی روستای دیزج خلیل، بازسازی کلی آموزشگاه ارشاد روستای کافی الملک و آسفالت ریزی مدرسه شانجان در قالب این تعهدات عملیاتی خواهد شد. 
مدیر آموزش و پرورش شبستر یادآور شد: در نخستین دوره جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شبستر در سال 93 هم ساخت 9 واحد آموزشی با 60 کلاس درس به ظرفیت هزار و 500 دانش آموز تعهد داده شده بود که بخش قابل توجهی از این تعهدات تاکنون عملیاتی شده است. 
وی اضافه کرد: در جریان جشنواره منطقه ای خیرین مدرسه ساز هم که با بازدید از یکی از روستاهای شبستر همراه بود، کمک های قابل توجهی به ویژه در حوزه هوشمندسازی مدارس، خرید تجهیزات، تهیه مواد مصرفی و توسعه آموزشگاه ها انجام شد. 
سرتیپی با بیان اینکه مشارکت خیرین و مردم شبستر در بحث مدرسه سازی می تواند الگویی برای سایر شهرستان ها باشد، گفت: در حال حاضر حدود 25 درصد از دانش آموزان شبستر در مراکز آموزشی خیرساز به تحصیل اشتغال دارند. 

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت