آذرقلم
تاریخ : 18. اسفند 1395 - 7:52   |   کد مطلب: 2544
فرمانده کلانتری خامنه گفت:دانش آموزان نه تنها نباید از این مواد ها استفاده کنند بلکه باید افرادی را که اقدام به فروش اینگونه مواد محترقه می نمایند را به پلیس ۱۱۰ گزارش نموده تا ماموران نیروی انتطامی آنان را به مراجع قضایی معرفی نمایند.

به گرارش گلشن راز،  سروان کرمی با حضور درهنرستان شهیدباهنر خامنه ودیگر مدارس دانش آموزان را نسبت به عدم استفاده از مواد محترقه آتش زا درآخرین روزهای سال ۹۵ درچهارشنبه سوری توصیه کرد.

فرمانده کلانتری خامنه اظهارکرد:نیروی انتظامی حافظ جان ومال مردم و ایجاد امنیت وآرامش مردم تلاش می کند وافتخار می نماید توانسته قدمهای مثبتی را به همراهی شما دانش آموزان و اولیای محترم قدم های مثبتی را بردارد.

کرمی افزود:دانش آموزان برای اینکه نه خود و نه خانواده شان را دچار گرفتاری و بلاهای خانمان سوز کرده و شادیهای خودرا به غم واندوه تبدیل از  مواد محترقه آتش زا خودداری نمایند .

وی ابراز کرد:دانش آموزان نه تنها نباید از این مواد ها استفاده کنند بلکه باید افرادی  را که اقدام به فروش اینگونه مواد محترقه می نمایند را به پلیس ۱۱۰ گزارش نموده تا ماموران نیروی انتطامی آنان را به مراجع قضایی  معرفی نمایند.

فرمانده کلانتری خامنه  با اشاره  به جرائم استفاده از مواد محترقه خاطرنشان کرد:درصورت دستگیری عاملان فروش ویا استفاده کننندگان طبق قانون برخورد جدی شده وتا اتمام رسیدگی به پرونده قضایی در بازداشت خواهند بود که بعداز صدور حکم از سوی قاضی پرونده شلاق و زندان و جزای نقدی نیز خواهند داشت.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت