آذرقلم
تاریخ : 24. اسفند 1395 - 10:41   |   کد مطلب: 2549
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شبستر از ثبت یک مورد وقف جدید در شهرستان شبستر خبر داد و گفت: این وقف توسط بانوی خیراندیش در روستای قره آغاج به ثبت رسیده است.

به گزارش گلشن راز ، حجت‌الاسلام محمد پرورش در این خصوص گفت: این موقوفه واقع در روستای قره‌آغاج بخش صوفیان شامل یک باب واحد مسکونی به همراه کلیه اثاثیه و امکانات رفاهی و همچنین چهار قطعه زمین زراعی وقف شده است.

وی اظهار کرد: این موقوفه به نیت احداث راه روستایی، آبرسانی و تامین هزینه‌های جاری مدرسه در روستای مذکور  توسط بانوی خیر اندیش به وقف رسیده است.

پرورش با اشاره ثبت چندین وقف‌ جدید در شهرستان شبستر، خاطرنشان کرد: طی ماه های  اخیر سه الی چهار مورد وقف جدید در شهرستان شبستر به ثبت رسیده است

وی ادامه داد: شهرستان  شبستر مفتخر به برخورداری از موقوفاتی قابل توجه بعنوان میراث گرانبهای مومنین در سالهای دور و نزدیک بوده و تلاش می کنیم با مدیریت صحیح موقوفات و صدقات جاریه به فضل الهی زمینه مناسبی را برای تداوم نام و رسم نیکشان فراهم کنیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شبستر با تاکید بر اینکه وقف زمینه‌ساز توسعه‌ی اخلاقیات در جامعه است، خاطرنشان کرد: وقف چشمه‌ای همیشه جاری است که واقف همواره از برکات آن بهره‌مند شده و همچنین مردم نیز از خیر و برکات ناشی از آن استفاده می‌کنند.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت