آذرقلم
تاریخ : 3. فروردين 1396 - 19:49   |   کد مطلب: 2558
مسئول کمیته اجرائی انتخابات شهرستان شبستر از ثبت نام ۹۶داوطلب برای نمایندگی در شوراهای اسلامی شهرستان شبستر تا پایان روز سوم خبرداد.

شهرام اقدم ساعی با اشاره به آمار ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی در شهرستان شبستر گفت:تا پایان سومین روز سوم ثبت نام کاندیداها ۱۸ نفر از شهرهای نه گانه داوطلب انتخابات شورای اسلامی شده اند.

وی اظهار کرد:ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی روستاها نیز در محل بخشداری های سه گانه شهرستان شبستر انجام می شود که تا پایان روز سوم ثبت نام ،۷۸ نفر داوطلب شده اند.

مسئول کمیته اجرائی انتخابات شهرستان شبستر ادامه داد: تا پایان روز سوم در بخش تسوج ۵۱ ،بخش مرکزی ۱۷ و بخش صوفیان ۱۰ نفر داوطلب انتخابات شورای اسلامی روستاها شده اند.

اقدم ساعی با بیان اینکه نداشتن برگه عدم‌ سوء پیشینه مانع ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی نیست افزود:طبق توافق بعمل آمده با نیروی انتظامی داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ برگه عدم سوءپیشینه نشده‌اند می توانند با حضور در فرمانداری و تکمیل تعهد نامه مبنی بر اظهار عدم پیشینه کیفری و ممهور نمودن مهر فرمانداری به نیروی انتظامی مراجعه نمایند که پس از انگشت نگاری  و بررسی اجمالی و تایید مرجع مربوطه موقتاً مراحل ثبت نام را طی نمایند.

مسئول کمیته اجرائی انتخابات شهرستان شبستردر بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد:داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام های خود را در روزهای اول انجام دهند تا اگر در روند ثبت نام بعلت ترافیک بالای سامانه در روزهای آخر و یا کمبود مدارک با مشکل روبرو شدند، در اسرع وقت رفع و عملیات ثبت نام تکمیل گردد.

گفتنی است  ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفندماه سال گذشته همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا ششم فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها