آذرقلم
تاریخ : 21. فروردين 1396 - 7:55   |   کد مطلب: 2561
نماینده مردم شهرستان شبستر با صدور بیانیه ای پاسخ داد:
سو استفاده برخی عناصر منحرف و معلوم الحال از فوت جوان شبستری در بیمارستان
نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای سو استفاده برخی عناصر منحرف و معلوم الحال از فوت جوان شبستری در بیمارستاناین شهرستان را محکوم کرد.

به گزارش گلشن راز متن بیانیه معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی بشرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

هرکه روی زمین است دستخوش مرگ و فناست و خدای باجلال و عظمت باقی می ماند.

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت . اینجانب درگذشت بانوی محترم سرکار خانم زهرا کارکن را به خانواده آن مرحومه تسلیت عرض نموده و برایشان از درگاه خداوند متعال، مغفرت و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

و اما بعد…

اینجانب، پس ازشنیدن حادثه پیش آمده، بلافاصله با فرستادن نمایندگان خود به بیمارستان و تماس تلفنی مکرر و مداوم با مسئولین ذیربط، بالاخص ریاست محترم مرکزبهداشت شهرستان شبستراز مراحل انجام معالجه و کارهای صورت گرفته اطلاع یافتم و درتماس با خانواده مرحومه، ضمن ابراز همدردی و تسلیت، بر احقاق حقوق نامبرده در صورت هرگونه خطا، کم کاری یا سوء مدیریت تاکید نمودم. همچنین حق برخورد با هر مسئول در هر جایگاهی را محفوظ می دانم بطوریکه  بررسی های تخصصی و پیگیری های لازم در شرایط حاضر با سرعت و دقت در حال انجام است.

اما نکته قابل تامل، سو استفاده برخی عناصر منحرف و معلوم الحال از این حادثه پیش آمده می باشد که خون یک خانم جوان را بازیچه ی مقاصد کثیف سیاسی خود کرده اند و بجای کالبد شکافی علمی و تخصصی وقوع حادثه فوق ، سعی در انتشار مواضعی دارند که مردم در انتخابات اخیر جواب این لجن پراکنی ها را  به روشنی داده اند.

قطعا مردم، عملکرد نمایندگان پیشین و وابستگان آنها  را در طول این سال ها به خوبی بیاد دارند که انتظارات را از اینجانب که هنوز به سال اول دوره نمایندگی ام نرسیده ام، بدرستی تجزیه و تحلیل نمایند.

اگرچه قطعاً، در طول همین مدت کوتاه به اذعان دوست و دشمن قدم های بسیار عظیمی برداشته شده است که اگر اینطور نبود، این قبیل حسادت های بچه گانه، کوته بینانه و نقدهایی از روی لجاجت و کج فهمی و نگرش های فکری منسوخ شده، اینگونه پس از هر حادثه ای نمود پیدا نمی کرد.

واقعا جای تاسف است که بجای انتقادهای منصفانه، کارشناسانه و علمی در راستای بهبود مسائل منطقه، که دغدغه اصلی اینجانب و همکاران و همشهریان محترم می باشد، فضا با دلقک بازی و تفکر لُمپَنیسم عده ای شکست خورده سیاسی و متحجران معلوم الحال آلوده شده است.

اینجانب با توجه به عهدی که با خداوندمتعال و مردم شریف منطقه بسته ام از این قبیل سخن ها انگیزه ای دو چندان برای خدمت در خور شهروندان  پیدا می کنم و مطمئن میشوم که در راه موفقیت قدم برمی دارم که اینان!! اینگونه بر افروخته شده اند.

بنابراین همانطور که حضوراً خدمت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام نمودم، از هیچ تلاشی برای رفع محرومیت تاریخی منطقه فروگذار نخواهم بود. این قبیل انتقادها، موانع کذایی و بی محتوا برای بنده حقیر که با برنامه محوری وارد این عرصه خطیر الهی گشته ام با وجود توکل بر خداوند بزرگ که مصداق این آیه شریفه :” أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ وَیُخَوِّفُونَکَ بِالَّذِینَ مِن دُونِهِ وَمَن یُضْلِلِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِنْ هَادٍ ( آیا خدا کفایت‏ کننده بنده‏ اش نیست؟ و [کافران‏] تو را از آنها که غیر اویند میترسانند و هر که را خدا گمراه گرداند برایش راهبرى نیست.) می باشند هیچ تاثیری ندارد و عزمم را برای اهداف الهی و رفاه مردمم جزم تر می نماید.

بنده با توجه به مشغله های فراوان در امر نمایندگی و خدمت گذاری به مردم شریف منطقه زمان کافی برای پاسخ دادن به این قبیل اهانت ها و لجن پراکنی ها نداشته و ندارم ولی به فراخور این حادثه پیش آمده و متعاقب آن سوءاستفاده برخی از سایت های وابسته به جریان انحرافی و ضد ولایت فقیه از فوت این شهروند متوفی، بخاطر دفاع از حقوق این شهروند و محکومیت سیاسی کاری که بارها مورد عتاب و خطاب مقام معظم رهبری بوده اند، در مقام پاسخ آمده ام.

رجاء واثق دارم با استعانت از خداوند منان و رهنمودهای مقام معظم رهبری گام های بعدی را برای محرومیت زدایی و عمران و آبادی منطقه مان محکمتر بر می داریم. امید است خداوند با رحمانیت بی انتهای خود، نور بصیرت و هدایت را بر افکار و قلوب این جماعتِ قلیلِ محجور بتاباند.

ان الله مع المتقین

دکتر معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم ولایتمدار، فرهیخته و متدین شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها