آذرقلم
تاریخ : 10. ارديبهشت 1396 - 11:49   |   کد مطلب: 2567
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درخواست کرد تا در تبلیغات خود به شعور مردم احترام گذاشته و از هرگونه شعارزدگی و اهانت بپرهیزند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درخواست کرد تا در تبلیغات خود به شعور مردم احترام گذاشته و از هرگونه شعارزدگی و اهانت بپرهیزند.
به گزارش گلشن راز، معصومه آقاپور علیشاهی؛ نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، انتخابات را حق مردم دانسته و حضور آن ها را در صحنه، نماد اتحاد و وحدت ملی عنوان کرد و گفت: این اتحاد بیانگر این پیام است که ایران جایی است که همه برای حفظ ارزش های خود محکم ایستاده اند و هیچ دشمنی حق تجاوز و دست اندازی به آن را نخواهد داشت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین اذعان داشت که امسال سال بسیار حساسی برای کشور است و افرادی که به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری قدم در عرصه رقابت گذاشته اند، نبایستی انتخابات را عرصه قدرت نمائی گروه هایشان بدانند و در عوض می بایست به دنبال این باشند که در چنین شرایط ویژه ای، اوضاع را با تدبیر و عقلانیت هدایت کرده و کشور را به ساحل آرامش برسانند.
وی در پایان از مردم همیشه در صحنه خواست تا بار دیگر با تعهد مثال زدنی خود به صحنه بیایند و از سوی دیگر از کاندیداهای ریاست جمهوری نیز درخواست کرد تا با احترام به شعور مردم و به دور از هرگونه اهانت و شعار زدگی به تبلیغات انتخاباتی خود بپردازند.

 

گفت و گو: میثم خاکپور

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها