آذرقلم
تاریخ : 21. ارديبهشت 1396 - 11:45   |   کد مطلب: 2569
منصور طالب پور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه از تائید صلاحیت 157 نفر از کاندیداهای ثبت نام کننده در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر خبر داد .

به گزارش خبرنگار گلشن راز از شبستر منصور طالب پور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به تائید صلاحیت 157 نفر از کاندیداهای ثبت نام کننده در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر شبستر اظهار داشت :  تعداد ثبت نام کننده های شهرهای نه گانه شهرستان در این دوره 163 نفر بودند که 6 نفر آنها قبلا انصراف خود را اعلام نموده بودند و از چهار نفر عدم احراز صلاحیت در هیئت نظارت  یک نفر بعد از شکایت و رسیدگی مجدد مورد تائید قرار گرفت .

فرماندار شهرستان شبستر در تشریح تعداد نامزد های انتخاباتی منطقه افزود :  تعداد 32 نامزد از شهر شبستر 9 نفر از کوزه کنان 14نفر از شرفخانه 14نفر از وایقان 15 نفر شند آباد 15 نفر کوزه کنان 19نفر تسوج 19 نفر صوفیان و 13 نفر از شهر سیس مورد تائید قرار گرفتند .

منصور طالب پور تعداد واجدین شرایط رای دادن را در منطقه 93 هزار نفر اعلام نمود و اظهار داشت : بین سال های 90 الی 95 بیش از 12 هزار نفر به جمعیت شهرستان اضافه شده است و شهر شبستر با بیشترین آمار بیش از 7 هزار نفر جمعیت خود را افزایش داده است .

فرماندار شبستر با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی صرفا نهاد قانون گذاری است گفت : شورای اسلامی شهرها عنوان پارلمان کوچک محلی صرفا برای پیگیری مطالبات مردم و اجرای صحیح قوانین تشکیل شده اند و دادن وعده های خارج از قانون توسط نامزد های انتخاباتی قابل قبول نیست .

وی با هشدار به برخی نامزد های انتخاباتی که خارج از وقت قانونی تبلیغات می کنند اعلام کرد: همه کاندیداهای شوراهای اسلامی رصد می شوند و همه باید به قانون احترام بگذارند و رعایت اخلاق بدون تخریب دیگر نامزدها همراه مورد توجه نامزدهای محترم باشد .

رئیس هیات اجرایی انتخابات شبستر گفت : تمامی مدیران و کارکنان دولتی نباید از امکانات دولتی جهت تبلیغ کاندیدی استفاده کنند و تریبون های مکان های عمومی نیز نباید بر له یا علیه نامزدی مورد استفاده قرار گیرند .وی افزود : ایجاد شور و نشاط برای مشارکت حداکثری طبق فرمایش مقام معظم رهبری ملاک ماست و در انتخابات پیش رو حضور پرشور مردم و همراهی آنها با نظام اسلامی برگ زرین دیگری بر تائید نظام خواهد شد.

فرماندار شهرستان شبستر در ادامه با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در منطقه گفت : تخصیص قیر رایگان برای شهرها و روستاهای منطقه که باعث نهضت آسفالت شد و نیز دریافت اعتبارات دولتی برای انجام پروژه های عمرانی یکی از اقدامات مهم دولت بود.همچنین با توجه به کم آبی در زمینه صرفه جویی آب بیش از 135 کیلومتر لوله کشی در شهرستان انجام شد .

دولت تلاش کرد تا با افزایش روحیه مشارکت مردم در کارهای عمرانی با توجه به رکود اقتصادی کارهای عمرانی را پیش ببرد به طوری که برای  چهار شهر سیس-کوزه کنان –وایقان و شهر خامنه ایستگاه آتش نشانی در حال احداث می باشد همچنین برای مهمترین مشکل شهرداری ها یعنی مدیریت پسماند نیز کارهای مهمی در منطقه در حال انجام است .

فرماندار شبستر در خصوص عملیات جاده شبستر - تسوج اظهار داشت : جاده شبستر – تسوج یک جاده یک طرفه استاندارد است و مردم عزیز باید در این جاده با رعایت سرعت مطمئنه تردد نمایند و تلاش همه مسئولین بر این است که در سال 96 بتوانیم از شبستر تا کوزه کنان جاده را دوبانده نماییم .

منصور طالب پور از تمامی نامزد های انتخابات خواست تا به قانون پایبند باشند و در ایام تبلیغات بدون تخریب یکدیگر برنامه های خود را به مردم ارائه دهند وی افزود : زمان تبلیغات از ۲۱ اردیبهشت شروع و تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رای گیری به اتمام خواهد می رسد.

انتهای خبر / خبرنگار : ایلخانی 

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها