آذرقلم
تاریخ : 28. ارديبهشت 1396 - 8:06   |   کد مطلب: 2571
طالب پور فرماندار شهرستان شبستر گفت:۲۲۰۰ نفر اعم از بازرس، ناظر، اعضای شعب و… در امر انتخابات این شهرستان همکاری می کنند تا انتخاباتی سالم را برگزار نماییم.

به گزارش گلشن راز،طالب پور فرماندار شهرستان شبستر گفت:۲۲۰۰ نفر اعم از بازرس، ناظر، اعضای شعب و… در امر انتخابات این شهرستان  همکاری می کنند تا انتخاباتی سالم را برگزار نماییم.
منصورطالب پور فرماندار شهرستان شبستر اظهار داشت: گفت: این شهرستان کاملا آماده ی برگزاری انتخاباتی با شکوه، حضوری حماسی و با شور و نشاط است و انتخاباتی با سلامت و امنیت کامل برگزار خواهد شد.
فرماندار شبستر با اشاره به همکاری دستگاه های دولتی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی نیز خاطر نشان کرد: در این دوره نیز تمامی امکانات شهرستان در برگزاری انتخابات بسیج شده اند و ۲۲۰۰ نفر که ۱۴۶۸آن در هیات اجرایی شامل (نماینده فرماندار – کاربر رایانه – منشی ها – راننده و نیروی خدمات) ، ۱۴۲ نفر در هیات بازرسی و ۱۹۰ هیات نظارت و ۴۰۰ نفر محافظ همکاری می کنند.
وی افزود : تبلیغات داوطلبان از ساعت۸ صبح روز پنج شنبه مورخ ۹۶/۰۲/۲۱لغایت ساعت ۸ صبح پنج شنبه مورخ ۹۶/۰۲/۲۸ مجاز بوده و انتخابات نیز از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت