آذرقلم
تاریخ : 31. ارديبهشت 1396 - 9:58   |   کد مطلب: 2579
مردم ایران با حضور در پای صندوق های رای نشان دادند که پشتوانه نظام و انقلاب و رهبری خود هستند و به دنیا همبستگی و اتحاد خود را نشان دادند و این که همواره دفاع از همه عرصه های سیاسی اجتماعی کشور را به عهده گرفته اند و تمام قد پای نظام و آرمان هایشان ایستاده اند.

معصومه آقاپور در خصوص حضور کم نظیر مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حضور ملت شریف ایران پای صندوق های رای حماسه ای دیگر در تاریخ ایران را رقم زد و ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب ایران از ملت شریف ایران نیز کمال سپاسگزاری را دارم. رئیس جمهوری منتخب باید تمام تلاش خود را برای همه ملت ایران با تمامی سلیقه ها انجام دهد تا کشور روز به روز پیشرفت کند. مردم ما نشان دادند که با هرسلیقه ای می توان در یک انتخابات آزاد حضور پیدا کرد و این نماد اقتدار کشور بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره پیامدهای حضور مردم پای صندوق های رای تصریح کرد: مردم ایران با حضور در پای صندوق های رای نشان دادند که پشتوانه نظام و انقلاب و رهبری خود هستند و به دنیا همبستگی و اتحاد خود را نشان دادند و این که همواره دفاع از همه عرصه های سیاسی اجتماعی کشور را به عهده گرفته اند و تمام قد پای نظام و آرمان هایشان ایستاده اند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در پایان دیگر کاندیداها، طرفداران و مردم را به اتحاد و یکی شدن برای یک هدف بزرگ و آن هم پیشرفت ایران در تمام عرصه های داخلی و بین المللی فراخواند و افزود: من امیدوارم که همه مردم و چهره های سیاسی با هر رنگ و سلیقه ای پس از این حضور با شکوه که کام ملت را شیرین کرد با همکاری و همبستگی ایران اسلامی را بیش از پبش آباد سازند و همه با کمک هم مشکلات اقتصادی اجتماعی اشتغال و دیگر مسائل موجود در کشور را حل کنند و به دور از هر گروه بندی به قانونمندی پایبند باشند و وظیفه رئیس جمهور و مسئولان کشور نیز این است که در پاسخ به این حضور و حس وظیفه مردم، آنها نیز تلاش خود را مظاعف کنند و نسبت به مسائل مردم همت بیشتری بورزند.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت