آذرقلم
تاریخ : 1. تير 1396 - 9:01   |   کد مطلب: 2592
دادستان شبستر با اشاره به پرونده بعضی شوراها و شهرداران در ‌شبستر گفت: تحقیقات عمده تمام شده و منتظر استعلام از نهاد خاصی هستیم و تا شهریور ماه پرونده منتج به نتیجه خواهد شد.

به گزارش گلشن راز ،دادستان عمومی و انقلاب شبستر در نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت شهید بهشتی و یارانش بر لزوم بزرگداشت این شهدا تاکید کرد.

وی با اشاره به عملکرد دادستانی شبستر اظهار کرد:در بحث زندانیان شبستر ۱۴ فقره نسبت به سال گذاشته افزایش داشتیم که با کمک های خیرین در جشن گلریزان ان شاء الله شاهد زندانیان خواهیم شد.

قاسم زاده افزود:تعداد ۸۴ زندانی و در حدود بیش از ۴۶ درصد زندانیان شبستر مربوط به پرونده های مواد مخدر است و این نشان می دهد که باید اطلاع رسانی و آگهی های لازم به جونان داده شده و توجه بیشتری به جوانان باشد و دستگاه های ذیربط نیز در حل مشکل اشتغال جوانان تلاش کنند تا شاهد کاهش آلوده شدن جوانان به مواد مخدر شویم.

دادستان شبستر با اشاره به پرونده بعضی شوراها و شهرداران در شهرستان شبستر تصریح کرد:تحقیقات عمده تمام شده و منتظر استعلام از نهاد خاصی هستیم و تا شهریور ماه پرونده  منتج به نتیجه خواهد شد.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تصرف برخی مسیل های سیل در شهرستان شبستر افزود:متاسفانه نقشه جامعی از مسیل های موجود در دسترس نبوده و با هماهنگی دهیاری ها و منابع آب و با دستور قضایی ،مسیل های سیل خطرآفرین بازگشایی خواهند شد.

دادستان شبستر با اشاره به مشکل مسکن بسیجیان شبستر گفت:در خصوص این مورد در شورای تامین نیز جلساتی برگزار شده و رای های لازم صادر شده و واحد ها تحویل داده شده است و مشکل فعلی بحث صدور اسناد است.

قاسم زاده در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر پیشگیری از جرم در شهرستان شبستر خاطرنشان کرد:برای امنیت بیشتر تاکید شده میادین و اماکن عمومی دوربین های مداربسته نصب شوند.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها