آذرقلم
تاریخ : 5. تير 1396 - 20:44   |   کد مطلب: 2594
رئیس هیأت تکواندو آذربایجانشرقی گفت؛ در پی تلاشهای مستمر و پیگیریهای موثر ، با موافقت سردار نظمی ( مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان) آذربایجانشرقی صاحب سالن اختصاصی تکواندو شد.

رنجبر پور با بیان این خبر گفت ؛ یکی از مهمترین دغدغه های فکر من پس از قبول مسئولیت ریاست تکواندو استان نبود سالنی اختصاصی و در شأن  ورزش پر آوازه و المپیکی تکواندو در آذربایجانشرقی  بود که  در این راستا با انتخاب هیأت رئیسه ای با تجربه و بانفوذ، دبیر و نایب رئیسانی کاربلد و دلسوز برای ورزشکاران و کمیته های اجرایی پرتلاش توانستیم  با پیگیریهای مستمر و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با مدیر کل و معاونین محترم اداره ورزش و جوانان استان توانستیم با همدلی و کار گروهی مثبت و در نهایت امر با موافقت مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان به این موفقیت بزرگ دست پیدا کنیم. 
‎رئیس هیأت تکواندو استان ادامه داد؛ پیش از این هیأت تکواندو شهرستان تبریز به صورت مشترک با هیأت تکواندو استان، از سالن تکواندو باغشمال استفاده میکرد( محل مفید تمرین کمتر از ۲۰۰ متر) که این امر با توجه به برگزاری مسابقات متعدد و برنامه های آموزشی و اردویی مکرر در آن سالن، امکان استفاده بهینه از این سالن برای هیأت تکواندو شهرستان تبریز  را صلب کرده بود که همین موضوع باعث پس رفت شدید این رشته در سالیان گذشته در مرکز استان شده بود و اظهار امیدواری کرد که با سیاست بسیار خوب اداره ورزش و جوانان استان در حمایت از ورزش های قهرمانی و توسعه ورزش همگانی این رشته و سایر رشته های ورزشی پر طرفدار بدون شک شاهد خبرهای بسیار خوب و مسرت بخشی در خصوص افتخار آفرینیهای مکرر این رشته در کل شهرستانهای استان خواهیم بود. 
رئیس هیات تکواندو استان در خصوص  خانه تکواندو استان گفت ؛ این سالن در مساحتی در حدود ۱۵۰۰ متر مربع بوده و از نوع سالن های دارای جایگاه تماشاگر و سقف بلند میباشد که امکان استفاده ۴ شیهاپ جانگ در آن میسر است . وی هزینه های تجهیز این سالن را حدود ۲۵۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت این سالن  در اختیار ما قرار گرفته است که با تجهیز کامل آن انشالله در دهه فجر امسال بصورت رسمی با حضور مقامات استانی و مسئولین فدراسیون افتتاح خواهد شد. 
رنجبر پور بیان کرد؛ کمک به احداث خانه تکواندو در تک تک شهرستانها از برنامه های دیگر هیأت تکواندو استان میباشد و در این راستا قدم های موثری نیز برداشته شده است. وی اضافه کردد؛ با وجود همدلی و وحدتی که در بین کلیه روسای محترم هیات  تکواندو شهرستان بوجود آمده و با توجه به شناختی که از توانائیهای مدیریتی و جایگاه اجتماعی روسای شهرستان دارم  اطمینان میدهم در  طی چند سال آتی  شاهد پیشرفت های شگرف تکواندو در کلیه شهرستانها خواهیم بود   . 
 رئیس هیأت تکواندو استان در پایان صمیمانه از  تلاش های خانم دکتر آقاپور در به  نتیجه رسیدن این مهم ،کمک های مدیر کل و معاونین محترم اداره ورزش و جوانان استان ، همکاری و همدلی مطلوب رئیس هیات تکواندو شهرستان تبریز، اعضاء  هیات رئیسه، دبیر محترم هیأت تکواندو استان به جهت پیگیریهای قابل توجه و نائب رئیسان آقایان و بانوان  صمیمانه تقدیر و تشکر نمود و این موفقیت را از طرف این عزیزان به عنوان عیدانه روز فطر تقدیم  به کلیه تکواندو کاران و خانواده های محترم آنها نمود.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها