آذرقلم
تاریخ : 17. تير 1396 - 13:31   |   کد مطلب: 2599
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و جمعی از اعضاء کارگروه رفع موانع تولید استان، در راستای بررسی مسائل و مشکلات برخی واحدهای تولید صنعتی از تعدادی از این واحدهای شهرستان شبستر بازدید کردند.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و جمعی از اعضاء کارگروه رفع موانع تولید استان، در راستای بررسی مسائل و مشکلات برخی واحدهای تولید صنعتی از تعدادی از این واحدهای شهرستان شبستر بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار آذرقلم از شبستر، حسین فتحی با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان شبستر در حوزه صنعت اظهار داشت: واحدهای تولیدی مختلفی در این شهرستان وجود دارد که از جایگاه بسیار بالایی در بحث تولید داخلی برخوردارند، بنابراین با وجود این صنعت کاران پرتلاش در شهرستان می بایست ضمن توجه خاص به این حوزه در راستای هموار نمودن راه تولید تلاش مستمر داشت.

حسین فتحی حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی را توجه به تولید و اشتغال دانست و تصریح کرد: تلاش می نمائیم تا مشکلات واحد های تولیدی صنعتی را هم در سطح شهرستان و در صورت لزوم از طریق کارگروه های رفع موانع استانی حل و فصل نماییم و امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی واحدهای تولیدی صنعتی در این شهرستان باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مردمی بودن، دانش‌زایی، برون گرایی و برون‌زایی در اقتصاد مقاومتی باید پیگیری ‌شود، خاطر نشان کرد: توجه به درون‌زا بودن اقتصاد، اعتماد و اطمینان به توان‌های داخلی که روح اقتصاد مقاومتی است، بسیار مهم است و در این رابطه ما قدم‌های بسیار بلندی برداشته‌ایم .

در این نشست که نمایندگان برخی سازمانها و نهادهای استان و شهرستان حضور داشتند هر یک نقطه نظرات و راهکارهای خود را برای بهبود وضعیت واحدهای صنعتی اعلام و نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: واحدهای تولیدی واجد شرایط برای دریافت تسهیلات نسبت به ثبت نام در سامانه بهین یاب اقدام کنند تا در کارگروه رفع موانع تولید بررسی و پس از تصویب، برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی ‌شوند.

خبرنگار: علیرضا خوش نیت

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها