آذرقلم
تاریخ : 17. تير 1396 - 13:32   |   کد مطلب: 2600
نماینده مردم شبستر و تسوج در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک توسعه تعاون در حفظ و اعتلای بخش تعاون در کشور سهم عمده ای دارد.

نماینده مردم شبستر و تسوج در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک توسعه تعاون در حفظ و اعتلای بخش تعاون در کشور سهم عمده ای دارد.

به گزارش آذرقلم، معصومه آقاپور در بازدید از مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی و در دیدار با مدیر شعب استان افزود: عملکرد در خور تحسین این بانک موجب شد تا پس از ادغام سه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ بخش تعاون به عنوان یکی از بال های اقتصاد ایران همچنان پرتلالو بماند.

وی اضافه کرد: اگر انتظار داریم تا سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران افزایش یابد باید نظام بانکی توان سیستم بانکی این بخش را تقویت نماید.

آقاپور در ادامه با اشاره به عملکرد مناسب این بانک در استان تاکید کرد: بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی موفق شده است تا ضمن معرفی ظرفیت های خود بین بخش تعاون، نقش اثرگذاری در حمایت از شرکت های تعاونی داشته باشد.

این گزارش حاکی است، غفور اصغر رضایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با ارایه آماری عملکرد بانک توسعه تعاون در این استان اظهار داشت: تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بر اساس رسالت اصلی خود که همانا اعتلای بخش تعاون در استان است، گام برداریم.

وی ادامه داد: امسال بیش از ۳۳۷ میلیارد ریال تسهیلات توسط شعب بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی پرداخت شده است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۲۲۸ میلیارد ریال بود که سهم بخش تعاون از این میزان بیش از ۷۰ درصد بوده است.

به گفته رضایی در حال حاضر بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی دارای ۲۵ شعبه و باجه است که در اکثر شهرستان های استان آماده ارایه خدمات به مشتریان می باشد.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها