آذرقلم
تاریخ : 21. تير 1396 - 8:41   |   کد مطلب: 2603
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی؛
ساختار مدیریتی فعلی تامین اجتماعی بی نظیر است
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مثبت سازمان تامین اجتماعی طی ٤سال اخیر گفت: تعامل با مردم و حل مشکلات آنان، ویژگی اصلی این سازمان در دولت یازدهم محسوب می شود و ساختار مدیریتی فعلی تامین اجتماعی بی نظیر است.

به گزارش گلشن راز ،دکتر معصومه آقاپور علیشاهی ،نماینده مجلس به مناسبت هفته تامین اجتماعی، اظهار داشت: مجموعه مدیریتی سازمان تامین اجتماعی به ویژه دکتر نوربخش و معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان، همواره همراه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگیر مردم بوده اند.

وی با اشاره به اقدامات مثمرثمر سازمان تامین اجتماعی درخصوص بیمه کارگران ساختمانی و قالیبافان گفت: تامین اجتماعی با بازرسی صحیح و نظارت مداوم، در رفع مشکلات این قشر محروم تلاش های فراوانی کرده است.

دکتر آقاپور علیشاهی افزود: دکتر نوربخش با مدیریت عالی و نظارت مستمر بر عملکرد زیر مجموعه این سازمان، رسوب های مدیریتی را زنگ زدایی نمود در حالیکه بسیاری از ارگانهای مشابه، همچنان در لایه ای ضخیم از رسوب و مشکلات گرفتارند.

وی خواستار بیمه شدن زنان شاغل در کارگاه های کوچک روستایی شد و گفت: از سازمان تامین اجتماعی تقاضا داریم همانطور که برای کارگران ساختمانی، بیمه ای تعریف شده است، برای اینگونه از زنان نیز طرحی تصویب شود که این قشر آسیب پذیر که از هیچگونه حمایتی برخوردار نیستند نیز، تحت پوشش حمایت های سازمان تامین اجتماعی قرار گیرند.

وی ادامه داد: شهرستان شبستر ١٣٠ هزار نفر جمعیت دارد که حدود ٣٥ هزار نفر از آنان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
آقا پورعلیشاهی افزود: همچنین خواستار اهتمام ویژه سازمان تامین اجتماعی به منظور احداث یک مجتمع تفریحی، برای قشر محروم شهرستان شبستر هستیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش بی بدیل سازمان تأمین اجتماعی در توسعه عدالت اجتماعی و حمایت از کار و تولید، اذعان داشت:  برای بهبود وضعیت اشتغال و دستیابی به اشتغال پایدار، باید اقدامات موثر و جدی صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه مدیران تامین اجتماعی استان آذربایجان شرقی از مدیران بسیار لایق این سازمان هستند که همواره در رویارویی با مشکلات، کنارمان بودند، تاکید کرد: این امر نشان از چیدمان مدیریتی صحیح مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دارد.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها