آذرقلم
تاریخ : 20. مرداد 1396 - 7:42   |   کد مطلب: 2612
مرکز سلامت روستایی و شهری حاج الهوردی جعفری سیس با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت و جمعی از مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش گلشن راز ،عصر امروز جمعه ۲۰ مرداد ماه ، مرکز سلامت روستایی و شهری حاج الهوردی جعفری سیس از توابع شبستر با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،امام جمعه شبستر و جمعی از مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت.

منصور طالب پور در این مراسم با بیان اینکه شاهد به بار نشستن نتایج طرح تحول سلامت هستیم گفت: در دولت یازدهم شاهد اصلاح کالبدی مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان‌ها بودیم.

طالب پور با تقدیر از همت خیرین شهرستان و تلاش عوامل شبکه بهداشت و درمان افزود:نیروهای شبکه بهداشت همچون یک جهادگر متدین و پا بکار سعیمی‌کنند برنامه‌های بهداشتی و درمانی را به پیش ببرند.

فرماندار شبستر با اشاره به آغاز فعالیت دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: امیدواریم در این دولت شاهد رشد در حوزه نیروی انسانی و ارتقای کیفیت خدمات مراکز بهداشتی و درمانی باشیم.

رضا عزیز زاده، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر نیز در این مراسم با اشاره به پروژه‌های انجام شده در طرح تحول سلامت گفت: در طرح تحول۵ خانه بهداشتی و ۲ مرکز سلامت به بهره برداری رسیده است.

وی اظهار کرد: در شهرستان شبستر با جمعیت ۱۳۵ هزار نفری،۱۹ مرکز سلامت با داشتن ۳۵ تیم سلامت در حال فعالیت و ارائه خدمات به مردم این شهرستان هستند.

عزیز زاده افزود: مرکز سلامت روستایی و شهری سیس، دومین مرکزی است که در طول سال جاری با مشارکت خیرین به بهره برداری می‌رسد و مردم شهرستان شبستر علاقه‌مند کمک و مشارکت در حوزه بهداشت و درمان هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر با اشاره به طرح‌های در حال انجام این شهرستان عنوان کرد: مرکز سلامت علیشاه با همت نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس و همچنین بخش سی تی اسکن بیمارستان فاطمیه شبستر در حال تکمیل شدن هست.

وی با بیان اینکه مرکز سلامت روستایی و شهری سیس با مشارکت دولت و خیرین احداث شده  افزود: این مرکز در مساحت یک هزار و ۱۰۰ متر و مدت یک سالاحداث شده و با دو تیم سلامت، سه مراقب سلامت و آزمایشگاه و دندانپزشکی به مردم ارائه خدمات می‌دهد.

رئیس شبکه بهداشت شبستر خاطر نشان کرد: مرکز سلامت سیس با هزینه کرد ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبارات شبکه بهداشت و درمان تجهیز شده و در حال ارائه خدمات به مردم است.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها