آذرقلم
تاریخ : 20. مرداد 1396 - 7:51   |   کد مطلب: 2617
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ دولتی در دنیا نمی‌تواند هزینه‌های سلامت را به طور کامل بپردازد و خوشبختانه مردم ایران در سایه اسلام این مهم را دریافته و مشارکت خوبی دارند.

به گزارش گلشن راز، سید علی صدر السادات در مراسم افتتاح مرکز سلامت روستایی و شهری سیس گفت: از مشارکت خیرین و تلاش عوامل شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اهتمام به ساخت مراکز بهداشتی تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی اظهار کرد: یکی از جهت‌گیری های اصلی دولت یازدهم، مقوله سلامت بود که تلاش خوبی در سطح کشور و خصوصاً استان آذربایجان شرقی صورت گرفته است

معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اهمیت کمک های خیرین افزود: هیچ دولتی در دنیا نمی‌تواند هزینه‌هایسلامت را به طور کامل بپردازد و خوشبختانه مردم ایران در سایه اسلام این مهم را دریافته و مشارکت خوبی دارند.

صدر السادات تصریح کرد: در وزارت بهداشت، علی رغم اینکه به شدت مشکل مالی داریم ولی یکی از کارهایی که در وزارت آقای  قاضی‌زاده هاشمی وعدهکرده‌ایم انجام شود مسائل عمرانی است.

وی ادامه داد: پرسنل ما بعضاً بیش از ۱۰ ماه است که بخشی از حقوق خود را نگرفته‌اند ولی کارهای عمرانی متوقف نشده و به لطف خدا ۶ هزار پروژه بهداشتی در کشور با کمک خیرین و مشارکت دولت در حال انجام است.

معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت با بیان اینکه در دولت یازدهم کار بسیار بزرگی در حوزه بهداشتی و درمانی انجام شده خاطرنشان کرد: در چندسال  گذشته حدود ۳ هزار پروژه به بهره برداری رسیده و و تا امیدواریم تا پایان سال جاری نیز بخش عمده از طرح های در حال انجام تکمیل شود.

مرکز سلامت بهداشتی و درمانی حاج الهوردی جعفری سیس با حضور جمعی از مردم و مسئولین شهرستان شبستر به بهره برداری رسید.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها