آذرقلم
تاریخ : 21. مرداد 1396 - 12:24   |   کد مطلب: 2622
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی:
تنها راه نجات اقتصاد ایران، صنایع کوچک می‌باشد
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با تبریک روز حمایت از صنایع کوچک به تمامی بنگاه‌های اقتصادی، اظهار کرد: صنایع کوچک تنها را نجات اقصاد کشور‌مان است و از طرفی ما در رابطه با صنایع کوچک از بخش روستایی شروع و پیشرفت کر‌ده‌ایم.

به گزارش گلشن راز، معصومه آقاپور، بیان کرد: از مزیت صنایع کوچک می‌توان به پیچیده نبودن و قابل انعطاف دادن ساختار این صنایع اشاره کرد. وی در ادامه‌ی مزیت‌های صنایع کوچک گفت: صنایع کوچک هزینه‌بر نمی‌باشد اما درآمد کافی برای اعضای خود دارد و از طرفی سهم بازار را تامین می‌کند.

وی افزود: صنایع کوچک از سال 1381 تا 1391 در ایران 35 درصد، تولید ناخالص ملی ( GNP ) داشته است. آقاپور در خصوص اقدامات موثر در پیشرفت صنایع کوچک، عنوان کرد: اولین اقدام برای پیشرفت در این عرصه برداشتن موانع اداری از پیش‌رو فعالان صنایع کوچک می‌باشد.

وی تاکید کرد: در رابطه با پیشرفت در عرصه‌ی صنایع کوچک، همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت از لحاظ تکنولوژی تاثیر بسزایی دارد.

این عضو کمیسیون اقتصادی خاطر نشان کرد: زنان در این بخش نقش پر‌رنگ و عمیقی داشته‌اند که عرصه‌ی صنایع کوچک نیازمند توانمندی زنان می‌باشد.

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت