نمایش 1 - 6 از 6
دکتر یعقوب اقدم
گلشن راز :مهمترین برآیندهای کنونی حرفه حسابداری با مباحث فوق در موضوعات حسابداری و حسابرسی محیط زیست، حسابداری اجتماعی،حسابداری و حسابرسی انرژی و حسابداری و حسابرسی نسلها نمود یافته است.
یادداشت: محمد امین خوش نیت
آیلان بار دیگر بر بی عدالتی اجتماعی و جهانی قیام کرد. او نماد صلح است و پیامد تلخ جنگ و جور و جفا در حق کودکان قرن هزاره سوم! آیلان، پلانی تازه برای جهان ترسیم کرد.
حلقه مفقوده ای به نام ارتباط روابط عمومی ها با رسانه ها
نگاهی به سند ملی توسعه استان آذربایجان شرقی نیز نشانگر این است که مسئولان رده بالای استانمان اهمیتی به جایگاه روابط عمومی ها و رسانه ها و اطلاع رسانی در توسعه استان نداده اند. نبود آیتم های مهمی نظیر اطلاع رسانی، رسانه ها، روابط عمومی ها و افکار عمومی در سند ملی توسعه استان آذربایجان شرقی قابل تامل است
یادداشت ورزشی: محمد امین خوش نیت
در حالی که هنوز یک ماه از ماجرای جمعه سیاه ورزش ایران و ناکامی تراکتورسازان در دستیابی به جام قهرمانی و بد اخلاقی های ورزشی و سیاسی و … در تبریز نگذشته، خبری منتشر شده که در آن مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی، مدیرعامل فعلی را به مناظره دعوت کرده است!
پیام نوروز ۹۴ را مقام معظم رهبری «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» اعلام کرده‌اند که هم با فلسفۀ خود نوروز همخوانی دارد و هم یک برنامه استراتژیک نظام و کشور به شمار می‌آید.
پناهیان در بزرگداشت شهدای حزب‌الله:
مشاور فرهنگی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، با تبیین مهمترین ویژگی‌های نامه اخیر رهبر انقلاب به جوانان اروپا گفت: نباید فرصت‌سوزی کنیم؛ چراکه این نامه، فرصتی طلایی برای معرفی اسلام به غرب است.