نمایش 1 - 10 از 23
علیرضا ابراهیمی :
علیرضا ابراهیمی طی یادداشتی نوشت:خریدن آراوبه تبع آن آرای وارداتی پدیده تازه وموضوع جدیدی نیست که تنهامحدودبه انتخابات دهم باشد!دردوره های قبلی هم چنین پدیده ای دربرخی ازشهرستانهاحتی درحوزه های انتخاباتی بزرگ هم رایج بوده است.
شهادت روحانی مبارز شیخ نمر به دست رژیم سعودی، در اولین روز سال میلادی ۲۰۱۶ نشان دهنده ایجاد رویدادهای جدید در بحرانی ترین منطقه ای جهان در سال پیش رو است.
سجاد مصطفی‌پور دانشجوی کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل دانشگاه تربیت مدرس طی یادداشتی در خصوص انتخابات مجلس نوشت
فضول باشی ملقب به وکیل الرعایا /2/:
رژ و سایه و پروتز و ... مگر چقدر خرج دارد؟ آدم دور اندیش میداند که این خرج ها امروزه هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. خدا وکیلی مجلس و شورای شهر هم کمی لطافت می خواهد. فی الحال خیلی زبر و خشن است.
سجاد مصطفی پور :
"تهدید و تحریم" سیاست رایج و همیشگی نظام سلطه بر علیه جمهوری اسلامی ایران همواره وجود داشته است که باعث می شد دستیابی به سند چشم انداز و تثبیت جایگاه ایران در منطقه و جهان با مشکلاتی روبرو شود.
شعر طنز : زنده یاد حمید آرش آزاد
در این شب جمعه، یک بار دیگر، یاد و نام استاد طنزپردازی ایران و آذربایجان مرحوم حمید آرش آزاد را با خوانش شعری از او زنده نگه می داریم:
کمتر از 9 ماه دیگر یکی از رویدادهای سیاسی و سرنوشت‌ساز جغرافیای ایران شکل خواهد گرفت که انتخابات نام آن است.
گلشن راز : خبر بازداشت حمید بقایی تداعی ساده‌ای است از توالی فساد زنجیره‌ای در دولت‌های نهم و دهم؛ دولتی که به تأکید رئیسش بنا بود دولت پاکدستان باشد و درواقع به مسیری خلاف پاکدستی رفت و حالا انبوهی از پرونده‌های فساد و تخلف به یادگار گذاشته است.
یادداشت سیاسی:
فضای سیاسی کشور به جایی رسیده که در جریان حضور آیت ا… هاشمی رفسنجانی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، تقریبا کاریکاتور کاملی از او را به تصویر کشده و روی دست گرفته و آن را در برابر دوربین های تلویزیونی و عکاسان خبرگزاری ها قرار دادند تا خوراک آماده خبری برای بسیاری از بنگاه های خبری معاند نظام تدارک ببینند و در این کار چه موفق بودند!
مسعود‌ پزشکیان*
امروز اهم مسائل پیرامون مباحثی با موضوع پول کثیف می‌چرخد. این یک واقعیت است که در کشورها افراد و گروه‌هایی وجود دارند که از راه‌های غیرقانونی درآمدهای هنگفت به دست می‌آورند، بدیهی است این افراد و گروه‌ها با توجه به شرایط و وضعیتی که دارند تلاش می‌کنند با نفوذ بین مدیران ارشد و ... مسیری برای خود بگشایند تا اهداف خود را بدون مشکل به پیش برند.

صفحه‌ها