نمایش 1 - 10 از 64
او پیامبر بود،‌ می‌توانست با علم الهی و با قدرت کاریزمای خویش و به تبع آن،‌ اطاعت پذیری محض نیروها و اطرافیان‌، تاکتیک جنگی را بر آنها تحمیل کند اما او هیچ‌گاه، آینده‌ اسلام را با تصمیمات زودگذر و آنی معاوضه نمی‌کند.
معصومه آقاپور عليشاهي؛ نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي
حجت‌الاسلام رامین حسینی خورنژاد:
ئیس اداره تبلیغات اسلامی شبستر، اظهار کرد: انسان به سبب ویژگی‌های انحصاری خویش اشرف آفریده‌های الهی شد؛ زیرا آفریده‌ای است که از پست‌ترین تا برترین عناصر هستی را با خود دارد؛ از این رو می‌توان گفت که انسان، عصاره همه هستی است.
یادداشت روز: محمد امین خوش نیت
داستان «سیاوشان خونین دل» رنگ واقعیت گرفته است. به مادران بگوئید دیگر تعریف داستان سیاوش برای کودکان خویش را متوقف کنند. به مدارس و دانشگاه ها و همه کتاب ها و آثار ادبی بخشنامه دهید تا دیگر دست نگه دارند. نسخه واقعی و جدید «حماسه سیاوش» در همین ایران ما منتشر شده است. آن افسنه، رنگ واقعیت گرفته است.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی هفته بسیج را تبریک گفت.
در اينكه پدر و مادر دوست دارند كه فرزندانشان در بهترين مدارس تحصيل كنند، شكي نيست، بخصوص اگر خودشان در دوران تحصيل به دلايل مختلفي نتوانسته باشند در شرايط مناسب به ادامه تحصيل بپردازند
یازدهم تا هفدهم آذرماه هر‌سال به عنوان هفته حسابدار اعلام و حرفه و جامعه حسابداری ایران هم در یک پلاتفرم همگانی 25 آدرماه را بعنوان روز حسابدار اعلام داشته اند.
به بهانه برگزاری نمایشگاه توانمندی روستاییان شهرستان شبستر
روستاییان نقشی بسیار موثر در توسعه اقتصادی ایفا می‌کنند و در راستای اقتصادی‌تر کردن فعالیت‌های روستاییان، نخستین نمایشگاه توانمندی روستاییان شهرستان شبستر برگزار گردید.
فعالیت ۴رسانه مکتوب۳ پایگاه خبری و ۷ خبرنگار در شبستر این شهرستان را در زمره ‌مناطق فعال در حوزه مطبوعات ، خبرگزاری‌ها و پایگاههای خبری قرار داده است.
یاداشت :
من یک خبرنگارم و بنام من نوشتند روزی از تقویم را تا باز هم دیگران تیتر اول شوند.... آن مرد روز خبرنگار را تبریک گفت...

صفحه‌ها