نمایش 1 - 5 از 5
یادداشت فرهنگی:
آقای مدیرکل! اگر نمی خواهید بازی های فوتباال جام حذفی را پخش نکنید خوب این کار را نکنید. اما بهانه ها و توجیه های شما بیشتر به درد طنز نویسان و کاریکاتوریست ها می خورد نه مخاطبان چشم انتظار و مردم فهیم و با شعور آذربایجان!
یادداشت ورزشی: محمد امین خوش نیت
در حالی که هنوز یک ماه از ماجرای جمعه سیاه ورزش ایران و ناکامی تراکتورسازان در دستیابی به جام قهرمانی و بد اخلاقی های ورزشی و سیاسی و … در تبریز نگذشته، خبری منتشر شده که در آن مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی، مدیرعامل فعلی را به مناظره دعوت کرده است!
شهرام اشرف‌نیا/
این آقایان از کجا اینقدر مطمئن هستند که اشتباهات داوری سهوی بودند؟! مگر آقایان تحقیق کرده‌اند؟ اصلا مگر این آقایان صلاحیت تایید و رد سهوی و عمدی بودن ماجرا را دارند؟! یا داور دارای مصنیت از گناه است؟!
کاپیتان هوشنگ شهبازی/
ورزش یکی از ابزارهای گسترش روح انسانی در جهان است و دین مبین اسلام شاید تنها دینی باشد که پیروان خود را به انجام ورزش تشویق می‌نماید.
به بهانه فوتبال تراکتورسازی؛
ملی یا شهرستانی؟ دوره این حرف ها گذشته است؛ این را وقتی می توان حس کرد که 100 هزار تن دور زمین فوتبال گرد آمده اند برای تماشای بازی تیم «تراکتور سازی» یا به قول ما «تراختور» و فریاد می زنند، یاشاسین آذربایجان!