آذرقلم
تاریخ : 30. خرداد 1396 - 8:24   |   کد مطلب: 2590
همزمان با حمله موشکی سپاه به مقر فرماندهی و مراکز تجمع تروریست های تکفیری داعش نقاشی دیواری با موضوع «شهید حسن طهرانی‌مقدم» در شبستر آماده رونمایی شد.

همزمان با حمله موشکی سپاه به مقر فرماندهی و مراکز تجمع تروریست های تکفیری داعش نقاشی دیواری با موضوع «شهید حسن طهرانی‌مقدم» در شبستر آماده رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار ما از شبستر، فرمایش مقام معظم رهبری در مورد شهید طهرانی مقدم که «سردار عالی قدر، دانشمند برجسته و پارسایی بی‌ادعا.» است باعث شد شهرداری شبستر نسبت به نقاشی چهره این شهید سرافراز را به صورت خط نقاشی در یکی از خیابان های اصلی این شهر اقدام کند.
شهردار شبستر در این رابطه گفت: طهرانی‌مقدم ارادت و احترام ویژه‌ای برای رزمندگان، جانبازان و شهیدان قائل بود و مقتدرانه با سپاه دشمن روبرو ‌شد .
سیروس اشرفی با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در این شهرستان زندگی می کنند، افزود: این موضوع نشان دهنده زنده بودن روح فرهنگ شهادت و ایثار در بین مردم شهرستان است و امیدواریم با این نقش های دیواری برنامه های متعدد فرهنگی برای ترویج ایثار و شهادت و با به تصویر کشیدن تمثال مبارک شهدا بر روی دیوارهای شهر، مردم بخصوص نسل جوان را با شهدا بیشترآشنا کنیم.
گفتنی است قادر فتحی استاد برجسته نقاشی و ابراهیم ایلخانی از دست اندرکاران این طرح در شبستر بوده اند که در کنار نقاشی های دیواری صورت گرفته در شبستر این طرح نیز به اجرا درآمده است.

خبرنگار: علیرضا خوش نیت

مخاطبین محترم

۱) گلشن راز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها